Weboldalunk > Újdonságok

Szakember csoporttagság

<< < (2/4) > >>

admin:
A GDPR miatt felfüggesztésre került az internetes felületen történő csoportkérelmek lehetősége!

Aki szeretne bekerülni a csoportba, annak személyesen kell kérnie a tagságot, de sajnos a felvételt elbíráló személy adatait nem adhatjuk ki, így új felvételre majd csak az előre meghirdetett fórumtalálkozók alkalmával lesz lehetőség. Hamarosan kidolgozunk egy alapos adatvédelmi szabályzatot, amit a találkozó helyszínén majd meg lehet tekinteni és egymás kölcsönös elfogadása esetén egy GDPR szellemében készült külön szerződésben fogjuk rögzíteni a tagsággal kapcsolatos adatokat. Viszont a tagsági kérelmek egyedi elbírálásának és indoklás nélküli elutasításának lehetőségét továbbra is fenntartjuk, ezért a belépési szándék és személyes megjelenés sem garantálja a jelentkező felvételét...

Köszönjük megértéseteket! előzmény: Nemkereskedő #14

Nemkereskedő:
Megkaptam a szakember csoportba jelentkezésem elutasítását!
Indok : olvasd el mégegyszer, és fuss neki újra.

Mivel a belépési követelményeket bármelyik tag legálisan megnézheti, ezért itt a fórumon teszem fel a kérdéseimet, ami valószínűleg megegyezhet mormogipapa feltett kérdésével:

Első feltétele min. 20 hozzászólás! OK!

Második feltétele, hogy a kérelemben megírd...... személyes adataidat?????? 

Tehát mielőtt kiderülne, hogy méltó vagyok-e a tagságra, a személyi adataimat már kiadtam!!!!

Az adatvédelmi törvény, és a bemásolt mondatrészek alapján az értelmezésem a következő:
Ellentmondás: .... "csak az adminisztrátor láthatja".....  "Tagságid egy moderátor meg kell, hogy erősítse"....
Ha ez a kettő egy személy, akkor rendben. Viszont ebből ez nem derül ki!

Ezért értelmezésem szerint:

1. első lépésben csak azt írtam le, hogy miért kérem a tagságot, mi a végzettségem, mi a szakmai előéletem, hány éve csinálom, milyen egyedi fejlesztéseim vannak.

2. A moderátor visszajelez, hogy megfelelek-e.

3. Ezek után elküldöm a személyes adataimat.

Valamit nem jól értelmeztem??????

 

előzmény: eXtra #10

mormogipapa:
Kérdésem ugyanaz mit hibáztam vagy mit hagytam ki?

RLB:
Mit hibáztam ?előzmény: eXtra #10

RLB:
Bocsánat ha én olvastam félre valamitelőzmény: eXtra #10

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése