Szerző Téma: Milyen notebookot vegyek?  (Megtekintve 17033 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Milyen notebookot vegyek?
#1 2013. December 10. - 15:49:57
+1
Aki szintén notebook vásárlás előtt áll, annak leírom a sztorimat, hátha másnak is hasznos lehet.  ;)

A régi laptopomat már közel egy évtizede nyúzom és mostanában már egyre több bajom volt vele, ezért elkezdtem nézegetni az utódját. Használt üzleti notebookot kerestem megbízható forrásból, lehetőleg áfás számlával és minél több garanciával, így találtam rá a laptopsystem.hu-ra. Prohardveren mindenki nagyon pozitívan nyilatkozott róluk, ezért folyamatosan figyeltem a kínálatukat (kb. hetente kapnak új cuccokat), mígnem beesett hozzájuk az álomgépem (6 db-ot kaptak belőle különböző felszereltségekkel), a HP ProBook 6570B. Matt HD kijelző, gyors proci, soros port (RS232), USB 3.0, E-sata, Firewire, 3G modem, Win7 Pro, ujjlenyomatolvasó, GPS, és minden földi jó, ami egy munkagépbe kellhet. Mindez bő 2 év nemzetközi HP garanciával (kapaszkodj meg!) 118102 Ft+áfa áron...  8)

Akinek fontos a soros port, annak van még Dell Latitude D630, illetve dokkolóval az IBM Thinkpad T60 vagy a Lenovo T400. Jutalékot sajnos nem kapok tőlük, de ettől függetlenül bátran ajánlom őket mindenkinek!  :D

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!