Weboldalunk > Hibajelenségek

Azonos IP-ről időlimiten belül nem küldhető újabb üzenet

(1/1)

Lacy:
Igen ez így van-volt valóban és én is azt tettem hogy copy majd kilép és vár és belép és beilleszt és elküld :)
azért ez nem az a szépséges megoldás de hasznos.
És igen végül is örülök hogy a beírt szöveg megmaradt.
Ugye van az a vicc, mikor a kisgyerek valamit elront és Lenin et megszidja és erre mondják, hogy milyen rendes volt, végül is le is lőhette volna.  :Pelőzmény: admin #3

admin:

--- Idézetet írta: Lacy - 2014. Április 26. - 20:22:34 ---Ma találtam egy bug-ot.. Nem akartam emiatt egy új topicot nyitni, sőt szerintem elég lenne hibajelzésre 1 azaz egy is, minek ez a sok, szóval
--- Idézet vége ---
Számunkra sokkal jobb, ha a jelzett problémákat külön témákban látjuk, ezért maradunk ennél a problémakezelésben bevált módszernél.


--- Idézetet írta: Lacy - 2014. Április 26. - 20:22:34 ---Írtam egy választ az egyik topicban, aztán egy másik hozzászólásra egy másikat is, de azt nem engedte elküldeni, azzal a szöveggel, hogy 1 percen belül az IP címemről már volt hozzászólás, várjak oicit.
Vártam majd újra el akartam küldeni, erre meg azt írta ki, hogy ezt a hozzászólást már elküldtem. Na de nem, mert nem hagyta. Próba újra ismét azt írja, hogy már elküldtem.
Na próbából kiléptem a topicból majd vissza, természetesen NEM volt ott a hozzászólásom, amire azt írta hogy már elküldtem.
Ez így nem jó.. szvsz...
--- Idézet vége ---
Kipróbáltam, és az időlimiten belül mepróbált 2. üzenetet valóban nem engedi elküldeni a limit lejárta után sem, de legalább a beírt szöveg nem veszik el. :) Köszi, hogy jelezted a hibát, de nem találtam hozzá javítást, ezért egyelőre azt javaslom, hogy két üzenet között várd ki az 1 perces védelmi időt!  ;)
előzmény: Lacy #1

BalintR:
Hová az a nagy kapkodás?

Lacy:
Ma találtam egy bug-ot.. Nem akartam emiatt egy új topicot nyitni, sőt szerintem elég lenne hibajelzésre 1 azaz egy is, minek ez a sok, szóval
Írtam egy választ az egyik topicban, aztán egy másik hozzászólásra egy másikat is, de azt nem engedte elküldeni, azzal a szöveggel, hogy 1 percen belül az IP címemről már volt hozzászólás, várjak oicit.
Vártam majd újra el akartam küldeni, erre meg azt írta ki, hogy ezt a hozzászólást már elküldtem. Na de nem, mert nem hagyta. Próba újra ismét azt írja, hogy már elküldtem.
Na próbából kiléptem a topicból majd vissza, természetesen NEM volt ott a hozzászólásom, amire azt írta hogy már elküldtem.
Ez így nem jó.. szvsz...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése