Szerző Téma: Digiplex  (Megtekintve 42632 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető cowax

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Digiplex
#168 2022. Január 04. - 08:35:56
0
igen, de nem kell semmi extra. SMS élesítés, SMS átjelzés. Ennyi, nem több. Erre meg kell feleljen a 250.

Egyébként, ha SMS -ben lekérdezem, (STATUS, IP, VSMS...) a modul SMS -ben válaszol, uh nem a SIM a probléma.

Ha küldök rá paramétereket SMS -ben, a kezelőn (K641+) lekérdezhető, ill Babyware -ben is látszik. GPRS IP címet is kap.

Az SMS céltelefonszámot beállítottam, partíciót és jelentés paramétereket beállítottam.

Szerintem valami beállítást kihagytam, azért nem jelez át ill fogad élesítést SMS -ben, de nem jövök rá mit.

Ha eseményt generálok, látszik, hogy a PCS250G elkezd vadul kummunikálni, épp csak nem jön SMS

Mi kellhet még?
előzmény: Lacy #166

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Digiplex
#167 2022. Január 04. - 08:29:39
0
A PCS250 ugyanúgy tudja a távelérést, SMS-t, mint a 265, csak mivel G, ezért kicsit lassabb. De a SWAN amúgy is lassú, szóval nem fogod érezni a különbséget...
előzmény: Lacy #166

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Digiplex
#166 2022. Január 03. - 21:49:07
0
Már ott hibás az elmélet, hogy PCS250
Ha PCS265LTE modult használsz, akkor kb minden úgy működik általa, mint az IP150, és a PCS együtt, csak éppen emailt nem tud küldeni. De működik a swan szerver is a távelérés is, lehet sms küldetni, illetve ha előfizet az ügyfél, akkor push üzenetek és távoli elérés appal.
Amúgy jut eszembe van olyan sim kártya ami CSAK netes és sms-t se tud küldeni általa a rendszer, pár hete egy ügyfélnél pont kifogtam egy ilyet.

előzmény: cowax #165

Nem elérhető cowax

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Digiplex
#165 2022. Január 03. - 18:24:08
0
Sziasztok, elnézést, hogy rápingelek arre a régebbi témára, de nálam most ugrott fel hasonló és a hozzászólásaitokból reményt látok arra, hogy kaphatok iránymutatást.

EVO HD Panelra szeretnék PCS250G-t installálni IP 150-en keresztül. (azért így, mert azt reméltem, Babyware -en keresztül tudom majd programozni ... sajnos tévedtem. Nem látja. (IP150 modult nem szeretném tovább használni, SWAN szerver problémák, stb)

A PCS250G működni látszik, minden led ok, SMS -en programozható, válaszol státus lekérésre, stb. Az SMS -ben beállított paraméterek, APN, stb. Panelen lekérdezhetőek. IP címet is kap.

Riszatásra viszont nem reagál, átjelzést nem küld SMS -ben. Élesítést sem enged SMS -ben.

Szerintetek, mi lehet a gond?

Nagyon köszönöm a segítséget.
előzmény: Lacy #154

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Digiplex
#164 2021. Július 23. - 17:50:44
0
Ip modul sima vagy plusz?
IP modul firmware verzió?
Babyware verzió?
előzmény: igorborog #162

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Digiplex
#163 2021. Július 23. - 09:17:12
0
VDMP3 modul nélkül nem fog működni
előzmény: kisapa63 #153

Nem elérhető igorborog

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Digiplex
#162 2021. Július 23. - 09:09:17
0
EVO192+IP150:

Mi lehet az oka annak, hogy egy EVO192-höz csatlakoztatott IP150 modul helyi hálózaton történő Babyware programozás alatt eldobja a kapcsolatot, majd nem is enged újra csatlakozni. Timeout hibát dob, hogy a socket megnyitása nem sikerült. Pingre reagál stabilan, nmap is mutatja a nyitott portokat (80 és 10000). Újraindítás (modul lehúzása és visszadugás) után megint tudok hozzá csatlakozni, de akkor is előjön ez a hiba. Ami viszont feltűnt nekem, hogy az internet feliratú LED villog rajta, ami azt jelenti, hogy nem tud kapcsolódni a SWAN szerverhez. Tudomásom szerint a tűzfalon ki van engedve. Az IP150-en a DHCP ki van kapcsolva és a webes felületén beállított fix IP cím van megadva.

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re:Digiplex
#161 2021. Január 27. - 07:45:21
0
Köszönöm hát majd kiderül hamarosan.
előzmény: Lacy #160

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Digiplex
#160 2021. Január 26. - 21:27:14
0
hát elvileg igen de még a vdmp3 miatt szvsz mintha volna de így program nézegetése nélkül nem jut eszembe, mert tán 1-2 ilyen esetem volt, többnyire ha gsm, akkor az távfelügyeleti :)

előzmény: kisapa63 #156

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Digiplex
#159 2021. Január 26. - 21:24:48
0
Lacy!
Ezt úgy érted, hogy ahhoz, hogy a riasztó felhívjon és besípolja a riasztást (nem szöveges üzenet) a HD-nál kell a VDMP3 modul?
És EVO 192-nél meg nem kell?
előzmény: Lacy #154

MG/SP- nél nem kell, abban van hangmodul beépítve. (ugye vezetékes telón is tud személyes hívást és szirénáz a vonalba) EVÓ vagy HD az tökmindegy, mert egyformák, csak a tápegység az eltérés jószerével a kettő között
Ja és az EVO esetén a hangmodul nem belesípol a füledbe, hanem az Agócs hangján elmondja hol volt a riasztás :)
« Utoljára szerkesztve: 2021. Január 26. - 21:28:55 írta Lacy »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!