Általános kategória > OFF topic

A telefonkönyves csaló visszatért

<< < (2/3) > >>

handras:
Gondolhatod, hogy kértem a bemutatását.előzmény: Ryki #7

Ryki:
Kíváncsi lettem volna hogy akad-e rögzített hangfelvétel a "tavalyi" szóbeli szerződéskötésről.előzmény: handras #6

handras:
Újabb gyöngyszem:
2015 május 19.- én felhívtak egy 70-es mobil számról.
Az On-line tudakozó munkatársa azt kérdezte, hogy változtak-e a céges adataink. Mondtam, hogy nem. Ekkor közölte, hogy jó akkor küldik a számlát 49 ezer akárhány forintról. Mondtam, hogy ne küldjék, mert én mindig mindenhol csak az ingyenes megjelenést kérem.
A válasz az volt, hogy nem lehet, mert tavaly szóban szerződést kötöttünk, amit csak írásban lehet felmondani.
Megkérdeztem, hogy ezt mondták-e akkor, igen volt a válasz.
Kérdeztem, hogy és felhívták-e a figyelmemet arra, hogy ha nem mondom fel, akkor már idén nem lesz ingyenes. Azt  válaszolták, hogy nem, mert ez mindig attól függ, hogy jönnek az uniós támogatások, különben is kiküldték nekem ezt írásban is.
[size=78%]Mondtam, hogy én ilyet nem kaptam. Azt válaszolták, hogy továbbítják ezt a feletteseknek.[/size]
Megkértem a cég  és vezetőjének adatait, amit nagy nehezen kaptam meg:
Online Media Kft.
Kovács Tünde
Bp. 1224 Erdősor u. 6/a
Ezen a címen nem találtam a neten ilyen céget.
A google ezt az oldalt hozta:
http://www.tudakozo-online.hu
ASZF kelte:2014 aug. 25. Érdekes kitételeket tartalmaz például a szerződéskötésről:3.1.1.       Szóban (telefonon vagy személyesen), melyet Felek írásbeli szolgáltatási szerződés formájában is megerősítenek, azzal, hogy a szóbeli szerződés hatályosságát az írásbeli megerősítés nem érinti.[/size]
[size=78%]A honlapon a cégemet nem találtam.[/size]

Janó:
Én minden évben kapok és a kukában landol. :)
Egyébként az alján apró betűvel oda van írva, hogy a befizetés önkéntes!

Ryki:
Én kaptam múltkor olyan nyilvántartásos szart is 24e ft ról, most ezt is... Jó hogy ilyen trágya országban élünk ahol a Nav 500Ft miatt nyáladzik a kisvállalkozókra, de az ilyen beszántani való egyéneket nem találják meg...
Vagy ha meg is találják (mint ahogy pár éve ezt a telefonkönyvest) akkor kap egy 1,5 milliós bírságot  :'(
Zseniális, ha csak 100 cég bedől neki mert figyelmetlen akkor is nyert 1,5 millát.
Amúgy vicces mert ez a fószer Csehországban is ugyan ilyen módon szedi be az elkallódott pénzeket.
Ezt már lehet nevezni Nemzetközi csalásnak, és mi csak ülünk és nézzük  :-\ előzmény: eXtra #1

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése