Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Kaputelefonok

Megbízható video kaputelefon

(1/3) > >>

Janó:
Amit írtam Futura típust annak van képmemóriája és azt hiszem 16 beltériig bővíthető.
Sőt, ha memória kártyát is teszel a beltéribe akkor egy pár másodperces videót is rögzít......de ez nekem még nem jött össze. Továbbá plusz kamerákkal bővíthető kitekintés céljából.

2x0,8-as vezetéket javasolnak hozzá, csillagpontos kialakítású, teljesen mindegy, hogy hol adod neki a tápot és hol kötsz rá még beltérit. A beltérik darabszáma szabja meg, hogy mekkora táppal hajtod meg. Nekem 5A-es van rajta, ez még 1-2 beltériig biztos elég lesz.

vlezlee:
Üdv kollégák,

nekem is kellene egy kis segítség kaputelefon választásban:
1db 1 lakásos kültéri és egyenlőre 1db beltéri, ami +2db-al lehet bővülni fog. Kapunyitó funkció gondolom mindegyikben van.
Jó lenne, ha a beltériről meg lehetne táplálni a kültérit.
Jó lenne, ha lenne benne képmemória funkció itt pl a golmarok kiestek, ha jól vettem ki a leírásokból.

És még pár kezdő kérdés:
Tudtok pro/kontra véleményeket írni a 2 illetve 4 vezetékes rendszerek közötti különbségekről? Jelenleg a kábelezés sincs kiépítve, így még variálható a dolog :)

Janó:
Hali,

Csak a saját konfigomról tudom elmondani a véleményemet amit nemrég üzemeltem be:
Futura VDT-601/ID + VDT-37M
Egyszerű konfiguráció (igazából nincs is mit konfigurálni) 2 vezetékes rendszer.
Van még hozzá egy telefonra átírányító modul is de az még nincs beüzemelve.
Ez a összeállítás picit drága volt de megérte. A rendszer egyszerűen bővíthető

Wineman:
Üdv!

Viszonylag kevés kaputelefont szereltem eddig, most ajánlatot kéne adnom egy meglévő gagyi cseréjére, amivel nagyon elégedetlenek. Láttam, hogy vg kolléga elégedett a Futura típussal. Esetleg VDK-411-el van tapasztalata valakinek? előzmény: vg #11

vg:
Avagy nagy.gabor kukac dialcomp stb...előzmény: biro67zoltan #9

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése