Szerző Téma: Kültéri mozgásérzékelés  (Megtekintve 25120 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#35 2016. Február 23. - 12:47:48
0
Milyen magasságban? Ahova nekem kéne, ott egy teraszajtó és mellette 2 ablak van. Azért ahhoz, hogy azt valaki kinyissa, vagy befeszítse nem elég kutyapózban odasomfordálni. (Sose csináltam ilyet, úgyhogy csak a logikára tudok hagyatkozni)
előzmény: handras #35

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#34 2016. Február 22. - 22:01:08
0
Én itthoni körülmények közt teszteltem, és azt tapasztaltam, hogy alatta át tudtam bújni....
előzmény: Wineman #34

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#33 2016. Február 22. - 21:34:48
0

Kedves Kolléga! Hogy áll a teszt? Ajánlatot kéne adnom kültéri mozgásérzékelésre, de az NV780-tól félek. Ha valaki kicsit is ért hozzá, letakarja egy papírdobozzal és azt csinál, amit akar...
Tesztelem, tesztelem, de még semmit sem állítanék róla 100%-ban.
Okosnak tűnik, és remélem, hogy enm az NV5 fejlesztőcsapata készítette  ;)
Azt már most látni, hogy az ajánlott felszerelési paraméterek erősen ajánlottak.

PMD2-nél is megszívatta magát pár telepítő ;D
előzmény: Wineman #19


Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#32 2016. Február 22. - 21:31:30
0
Kedves kolléga! Hogy áll az a teszt? Ajánlatot kéne adnom kültéri mozgásérzékelésre, de az NVR780-tól félek, mert ha egy kicsit ért hozzá valaki, akkor letakarja egy dobozzal és azt csinál, amit akar...
előzmény: SLC #20

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#31 2015. November 08. - 18:42:35
0
Gondoltunk rá de nem, késő délután éri csak közvetlen napfény, de nem függ össze a jelzésekkel.

Búrát nem lehet levenni, ahhoz szét kellene szedni apróra :D
előzmény: mot #30

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#30 2015. November 08. - 18:33:47
0
Nem lehet, hogy van olyan időszak, amikor belevilágít a nap a vevőbe? Nekem volt már ilyen jellegű problematikával szívásom...  :o
előzmény: bcslaci #28

Nem elérhető biro67zoltan

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 105
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#29 2015. November 08. - 13:09:41
0
Kuka! Nekem volt dolgom Alean márkával , nem pont ezzel. Az infraburkolat elöregszik és nem engedi át a sugarat. Egy évig működött aztán így járt. Azt nézd meg , hogy a vevőn a mérőfeszültség mennyire esik vissza ha eléje tartod a burkolatát! Nekem legalábbis ez volt a hibám.
előzmény: bcslaci #28

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#28 2015. November 07. - 22:51:45
0
Üdv!

Valaki használt már ilyen infrasorompót?

Egy MG5050-en van, vezetékes zónaként. Vakriaszt, napjában sokszor, de csak világosban, éjszaka még soha nem vakriasztott. Ösze van kötve az adó a vevővel (tápon kívül is :D ), valamint két sugár sértésre van állítva. Ami még érdekes a központ naplójából az derül ki, hogy riasztás után 20 perc és 3 óra közötti időtartamban van a zóna visszaállása.

Ja és az eszköz komolyságát tanúsítandó, hogy a transmitter feliratú dobozban van a vevő és a receiverben az adó viszont következetesek mert a leírásában is így van rajzolva és hivatkozva :D :D :D

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#27 2015. Október 13. - 09:29:00
0
DG85 PE4 lencsével sem jön be?
Ismerek olyan telepítőt aki mióta találkozott a PE4 lencsével, tucatszám szereli így a DG85-t és hibamentes.

előzmény: syn7h37ic #25

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Kültéri mozgásérzékelés
#26 2015. Október 13. - 09:27:48
0
Több darab hibamentesen teszi a dolgát, az szokott a probléma lenni, hogy "túl lát" a sugár vége és ott zavarja valami.

előzmény: eXtra #24

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!