Szerző Téma: Fizetős lett a paradox my home  (Megtekintve 38851 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Fizetős lett a paradox my home
#55 2018. Február 19. - 21:32:10
0
én is azt mondom egyre nagyon faszságokat csinálnak kanadában a még nagyobb  idióták
előzmény: handras #54

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Fizetős lett a paradox my home
#54 2018. Február 19. - 21:30:16
0
Csak már nem tud küldeni....
előzmény: Lacy #53

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Fizetős lett a paradox my home
#53 2018. Február 19. - 21:13:58
0
nem tom mi az apus üzenet, de az email az mindenfelé megérkezik
lehet az bármilyen eszköz amin a levelezés futhat illetve lekérdezi
lehet, hogy lassúbb de végül is akár 5 perces lekérdezés is beállítható

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Fizetős lett a paradox my home
#52 2018. Február 19. - 20:36:45
0
Almás telefonnal nagyon gyenge!
előzmény: kero #51

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#51 2018. Február 19. - 15:00:56
0
Nekem egész jók a tapasztalataim (most már). A 4.20-as firmware kicsit javított a hangulatomon (meg a kezelhetőségen) Ami eddig nagyon hiányzott, de most már van, az a hibaüzenetek küldése PUSH-ban, illetve az, hogy a felhasználó maga tudja egyedileg konfigurálni, hogy miről jöjjön és miről ne a PUSH üzenet (riasztás (alap), ki-bekapcsolás, hibák). Ami további pozitívum, hogy elérhetővé vált az IP150-en található két darab kimenet, ami az app-ból vezérelhető (bár nem konfigurálható, ahogy a régi webes felületen). Még sosem használtam ugyan, de ha már van...
Az e-mail küldési lehetőség megszűnéséért egy picit haragszom, szerintem megbízhatóbb volt mint a PUSH, bár azt vettem észre, hogy mostanában egy korábban kikapcsolt telefon bekapcsolásakor átjönnek a kimaradt üzenetek is, de még mindig nem érzem 100%-osnak. És tény, hogy egy riasztásnál a PUSH gyorsabb mint az e-mail, csak arra nem jöttem még rá, hogy a telefonon lehet-e állítani az üzenetek jelzőhangját. Mert az a halk pittyentés egy riasztás esetén nem biztos, hogy célszerű.
Ami szintén jó, hogy nem kell a router beállításokkal bajlódni, nem kell portokat átirányítani.
Ami az éves díjat illeti, még nem találkoztam olyan ügyféllel, aki húzta volna a száját miatta (de biztosan lesz majd olyan is, ahogy volt aki anno az iParadox szoftver letöltési díjáért is morgott)
Ami a lassúságot illeti, valóban, mintha kicsit lassabb lenne mint a régi, ez főleg akkor érzékelhető, ha mondjuk egy riasztásban lévő panelt szeretnék kikapcsolni. Ott minden szirénázással eltöltött másodperc emberöltőnek tűnik  :)

előzmény: Wineman #49

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Fizetős lett a paradox my home
#50 2018. Február 19. - 14:08:58
0
Stabil de szerintem iszonyatosan lassú, nekem kényelmetlen a használata.
előzmény: Wineman #49

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Fizetős lett a paradox my home
#49 2018. Február 19. - 13:30:47
0
Üdv!

Kinek mi a véleménye az Insite Gold alkalmazásról? Összehasonlítva az IParadoxszal mennyire stabil, elérhető, stb?

Nem elérhető Stuttgart

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Fizetős lett a paradox my home
#48 2017. Szeptember 24. - 22:53:10
0
Üdv! Kicsit leállt a téma úgy látom, na de mindegy. Itt még új vagyok  a szakmában már kicsit régibb. Ej de magyar lett. Szóval iParadox, Insite Gold. Mivel nem régen találtam rá az Alarmin nevű csodára érdekelne, hogy valaki próbálta-e már használni 4.xx verziójú IP150-el? Bár ahogy nézegettem, a központról jövő eseményeket emailben küldi egy szervernek, és gondolom onnan fordítja vissza a rendszer hogy megkapd mint push üzenetet. Működésre kiválló a fos IG-vel ellentétben, amiért paraszt módon fizettem. Viszont ahogy elnéztem a 4.xx verzióknál már nincs e-mail küldési lehetőség. Szóval ezért érdekelne a dolog. Mert akkor beszerzek még pár régi IP150-et ínségesebb időkre :)

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Fizetős lett a paradox my home
#47 2017. Május 04. - 20:44:56
0
Es tessen mar nekem megmondani: az biztonsagtechnika ha egy firmware tavolrol frissitheto ... publikus neten keresztul. Sot tovabb megyek szutyok 433 v 866- on keresztul?  Mert h az IoT- nak van am olyan uzemmodja is... amibe atkapcsolhato, akar tavolrol is. Es ha valaki ert hozza, akkor egy kavehaz teraszarol laptoppal meg egy 433/868 radioval csodakat muvelhet.

Kb. ugyanaz, mint ha valaki rairna a hitelkartyajara a PIN kodot ... :)
előzmény: eXtra #46

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Fizetős lett a paradox my home
#46 2017. Május 04. - 19:28:25
0
És akkor mi van, ha a hacker megfejtette, hogy Gipsz Jakabtól jött egy automata tesztkód ...?   :)
Ilyesmivel senki nem szarozott, inkább elvágták a telefonvonalat, oszt annyi. :) Az IoT-on keresztül viszont a mester- és telepítői kód összes funkciója elérhető (rendszer ki-be kapcsolása, programozása, beleértve a firmware cseréjét is), ami azért már elgondolkodtató...  8)
előzmény: L. Pásztor #45

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!