Szerző Téma: Fizetős lett a paradox my home  (Megtekintve 38855 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#65 2018. Április 02. - 00:18:31
0
Hát srácok, jól megszívtam. Vettem egy új telefont (HUAWEI P10). Telepítettem rá az Insite Gold-ot. Minden fasza, csak épp a PUSH üzenetek nem akarnak jönni. Mivel amúgy is állítgattam a telefont össze-vissza, hogy a különböző app-ok  közül (e-mail, massenger, face..) csak a fontosak küldjenek értesítést, gondoltam, hogy valamit kikapcsolhattam, ami hatással lehet a PUSH-ra is. Két napig próbálkoztam visszaállítani a különböző értesítéseket, de hiába. Végül a gyári reset mellett döntöttem, utána minden vissza a telóra. Legelsőnek az Insite Gold, még mielőtt bármit elállítok megint. De a PUSH-ok csak nem jönnek, mellette a régi Samsungon tökéletesen működik. Aztán kínomban rámentem a google play áruház oldalára, oda ahonnan a program letölthető. Ott vannak, hozzászólások, ahol többen ugyanezzel a gonddal küzdenek. Végül találtam egy kommentet, ahol az illető leírja, hogy Android 8-nál nem működik a PUSH küldés, de majd frissíteni fognak, és akkor biztosan működni fog. Hát, most várom, hogy az Insite-nak mikor jön ki egy az 1.5-nél frissebb változata. És csak remélni tudom, hogy az ügyfeleim lehetőleg nem túl nagy számban váltanak addig Android 8-ra.

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Fizetős lett a paradox my home
#64 2018. Március 19. - 20:21:31
0
"Az új firmware támogatja az Insite GOLD csatlakozást PUSH üzenettel, valamint az SMS küldést és az SMS parancsokat is!" Ezt írják a termék oldalán, ezért kérdeztem, hátha tud telefonálni is.
előzmény: kero #63

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#63 2018. Március 19. - 19:41:29
0
Azt írják a Power oldalán, hogy azzal a firmware-el, amivel a PUSH üzenet működik, megszűnik az SMS küldés lehetősége. Ahogyan az IP150-nél megszüntették az e-mail küldést.
Én csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a PCS250-nél fizetni kel a kártya díját is, meg az Insite Gold éves díját? És működik-e ugyanúgy a távelérés, ki-bekapcsolás, mint IP150-nél, vagy csak a PUSH üzenetek jönnek?

előzmény: Wineman #61

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Fizetős lett a paradox my home
#62 2018. Március 19. - 19:11:07
0
Ebben a verzióban szerintem nem fog menni, mert a swan server kapcsolathoz GPRS módban kell lennie, ott meg max SMS működik, mint a pcs250G-nél
előzmény: Wineman #61

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Fizetős lett a paradox my home
#61 2018. Március 19. - 18:27:03
0
Üdv!

Használt már valaki PCS250-et Insite Golddal? Ha PUSH üzenetet küld, fel is tud hívni, vagy csak az SMS értesítés működik?

Nem elérhető daweskie

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Fizetős lett a paradox my home
#60 2018. Március 01. - 16:08:19
0
Üdv.

Mostanában nem tudok csatlakozni a PCS250G modulokra. Csak ha már esetleg történt Insight Gold SWAN szerver regisztráció. Találkozott más mostanában hasonló problémával?

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Fizetős lett a paradox my home
#59 2018. Február 21. - 05:49:50
0
Az app. friss, Ios-ről gőrzöm sincs, de úgy gondolom, nem is nekem kéne vele foglalkoznom!
előzmény: czegany #58

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:Fizetős lett a paradox my home
#58 2018. Február 21. - 01:54:04
0
Hi!
Az almáson a legújabb iOS fut. Mert lehet az a probléma, hogy igen, de sajna lehet az, hogy nem. Itt tart már az iOS is, hogy győzzön rá frissíthetni a fejlesztő, három hetente vannak frissítések.
Ja az APP a legújabb?

Samsungon meg a Hikvison kaputelefon egy rakás fos, pedig állítólag iOS-en ragyogóan fut.

Eddig azt figyeltük, hogy a hatalmas válaszékból milyen termékeket telepítsünk, forgalmazunk, most meg majd azt is figyelni kell, hogy az ügyfélnek milyen telefonja, platformfüggősége van.
Szép.
előzmény: vlezlee #57

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Fizetős lett a paradox my home
#57 2018. Február 21. - 01:28:27
0
Almás telefonnal nagyon gyenge!
előzmény: kero #51


Ma tudtam először a droiddal tesztelni, eddig csak almás készülékkel volt tapasztalat.
Androiddal gyors és jól használható, almás eszközön tetű lassú.

A paradoxnak ismét sikerült kiadni egy félkész valamit.
előzmény: handras #52

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:Fizetős lett a paradox my home
#56 2018. Február 21. - 01:23:49
0
Hi!
Én használom, és jól működik. A PUSH azonnal átjön. Mire a távfelügyelet felhív (pedig gyorsak), már szétnéztem a kameráimon (mindig a kutya ..ssza meg).
Az email meg még lehet csak percekkel később jönne, ha nem akad meg sehol egy spam szűrőn, csoportos küldés miatt.
Egyébként a mai napig kapható az 1.39-es verzió, sőt a javított 1.4-is, akinek az eddigi rendszer a szimpatikusabb.
Nekem mondjuk Android fut a telefonomon, de nagyon biztosan jönnek az értesítések. Ahogy be vagy kikapcsolom vagy kapcsolja valaki a riasztót, azonnal ott az értesítés. Azóta pontosan tudom mikor jön, megy a takarító. :)

előzmény: Lacy #53
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 21. - 01:27:02 írta czegany »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!