Szerző Téma: Távfelügyeleti szolgáltatók  (Megtekintve 34672 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Távfelügyeleti szolgáltatók
#1 2016. Május 22. - 22:26:28
0
Ilyen témát nem leltem
De most aktuálissá vált
Minap jártam egy ügyfélnél, akinek a rendszerét nem én szereltem csak már javítottam meg programoztam ügyeletre, némi helyi kivonuló megszűnés végett a G4 lett az ember ügyelete. de ennek vagy 6 éve.
Most viszont, hogy volt pár (talán 3 ) indokolatlan riasztása, és én mentem emiatt jav meg szer, a végén megkérdezte, hogy ilyenkor mi a helyes ügyeleti működés, mivel közben azt is megbeszélgettük, hogy az ex matávőr nem a szívem csücske mint szolgáltató, kezdve a rohadt nehézkes ügyintézéstől a nyilvánvaló ügyfél lopásig amivel én találkoztam a nem túl nagyszámú oda becsatlakozott ügyfeleim által.
A lényeg, hogy a riasztásokról a szomszédok szóltak na meg a memória otthon, az ügyelet nem.
Mikor kérdőre lettek vonva az ügyfél által, az volt a válasz, hogy olyan rövid ideig volt a riasztás, hogy nem gondolták hogy intézkedni kellett volna...
what is f....
hogy mii? noooooormális?
és ezt el is mondja így rögzített telefonban?
Ami tény, nálam a programozás mindig úgy van hogy a helyreállását a zónának akkor jelenti amikor az valóban meg is történik.
gyárilag elég sok riasztó ezt a sziréna leállás után teszi, ami szerintem egy eszement idióta dolog, de hagyjuk, át tudom állítani kb 2 másodperc.
De lehet hogy a G4 nem túl jeles telepítői és külső csatlakoztatói nem teszik ezt így náluk minden risaztás 2-3 pecig tart és az már elég hosszú hogy járőrt küldjenek a helyszínre, de legalább az ügyfelet illett volna hívni és megérdeklődni, hogy menjen-e a járőr?
szóval azt gondolom hogy ezek után erősen kétséges egy ilyen diszpécserekkel dolgozó országos ügyelet léte, de legalábbis az oda bekötni vágyó telepítők erősen gondolják át a dolgot.
Tudom hogy egyik ügyelet sem tökéletes de egy ilyen hibát elkövetni az egyszerűen menthetetlen.


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!