Szerző Téma: A Trióda már nem Paradox disztribútor?  (Megtekintve 5029 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Korrekt!

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
+6
Nyilatkozat a Paradox márkát és a Power Kft-t ért valótlan állítások tisztázására

https://www.powerbizt.hu/paradox-nyilatkozat

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
+1
Én úgy tudom Kanadának nem tetszett hogy van egy kis bolt ( a tudjuk ki: Voldemort). És hogy ott occó ért fellelhetőek a Paradox termékek. És erre nem reagáltak érdemben és ezért...
De lehet hogy tévedek én is csak úgy hallottam...


Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Gondolom Sonkoly Zoli, aki a kereskedelmi igazgatói állást hagyta ott nem régen.
előzmény: Lacy #12

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Dekijazazeszé?  :'(
előzmény: Janó #11

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Már beszéltem  :D  de csak ködösítés van, biztos vagyok van valami rejtett dolog is. S.Z. se véletlenül hagyta ott őket.....bár lehet, hogy a az új helyen jobb a fizu.  ;D

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ha beszelgetsz Triodas es/vagy poweres alkalmazottal, akkor lehet...
 :P
előzmény: Janó #8

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
0
Tisztelt Partnereink!
Ezúton szeretnénk értesíteni Önöket, hogy a Paradox gyárral kötött disztribútori szerződésünk 2017. 07.01. hatállyal megszűnt.

Az elmúlt 25 évben üzletpolitikánk az volt, hogy az értékesítési
csatornánknak nagyon fontos része a telepítők mellett a viszonteladói hálózat,
akiken keresztül a telepítők helyben tudnak kapni szakmai információkat és termékeket is.

Cégünk üzletpolitikája eltér a Paradox magyarországi kizárólagos disztribútor értékesítési stratégiától, így a jövőben független értékesítőként kívánunk tevékenykedni.

Portfóliónkat kibővítjük, hogy minél szélesebb termékskálával tudjuk kiszolgálni hűséges Partnereinket.

Ezúton szeretnénk megköszönni eddigi együttműködésüket és a jövőbeni vásárlásaikat.

Hamarosan jelentkezünk további információkkal, addig is várjuk megrendelésüket megújult honlapunkon.

Üdvözlettel:

Dávid András
Trióda Zrt. vezérigazgató
előzmény: Janó #8

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
0
Lehet tudni, hogy miért döntött így a Paradox?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
0
A POWER Kft. hivatalos közleménye:

A PARADOX Security Systems Ltd. felbontotta a Trióda Zrt.-vel kötött szerződését.

Így mostantól a POWER Biztonságtechnikai Kereskedelmi Kft.
a PARADOX termékek egyedüli magyarországi disztribútora.

A műszaki támogatást, a garanciális ügyek intézését, a PARADOX termékek esetleges javítását a jövőben a POWER Kft. végzi, függetlenül attól, hogy a terméket ki hozta forgalomba.
Tehát a Trióda Zrt.-től vagy viszonteladó partnereitől vásárolt termékek supportját is a POWER Kft. biztosítja.
Reméljük, szolgáltatásainkkal és termékeinkkel továbbra is elnyerjük meglévő és leendő partnereink elégedettségét és bizalmát.

A POWER Kft. tulajdonosai és munkatársai nevében:
Üdvözlettel:
Banai András (Ügyvezető igazgató)

forrás: https://www.powerbizt.hu/hirek/a-power-kft-hivatalos-kozlemenye

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!