Szerző Téma: INIM  (Megtekintve 4517 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:INIM
#10 2021. Június 06. - 09:14:42
0
Fűzött Paradox ATZ zónák helyére is mehet Inim központ? A leírása szerint ismeri a háromellenállásos zónát, de csak úgy, hogy az EOL értéke megegyezik az 1. ellenállás értékével? Ez Paradoxnál oké, de valahol mindhárom ellenállás különböző értékű...



Esetleg valaki szerel Inimet? A szerelői tapasztaltok is érdekelnének. :)
előzmény: Baha #9

Nem elérhető Baha

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 25
Re:INIM
#9 2019. Május 20. - 21:17:39
+1



Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:INIM
#8 2019. Május 18. - 22:41:29
+1
Csak mi le vagyunk ragadva a déjescé-fapadox dualizmusában, pedig ezeknél már minden jobb.... ;D
előzmény: eXtra #1


Én ezer éve nem szerelek kanadai központokat (DSC-t nagyooon rég, Paradoxot pedig elég régen), de már az utódjaiknak is keresem az utódjait...  ;D
előzmény: syn7h37ic #5

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:INIM
#7 2019. Május 18. - 22:35:15
0
Ez a Paradoxnak melyik központja? Csak ezekből a sablonokból választhatsz vagy bármilyen ellenállásértékeket beállíthatsz?
előzmény: mountainman #6

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:INIM
#6 2019. Május 18. - 18:33:42
0



előzmény: syn7h37ic #5

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:INIM
#5 2019. Május 18. - 15:21:16
+1
20 éve tudja ezt a Tecnoalarm. És az is olasz ;D De tudja a zónánkénti ellenállást még ezen kívül még pár központ, hazai érában az ismertebbek: Texecom, Bentel... Csak mi le vagyunk ragadva a déjescé-fapadox dualizmusában, pedig ezeknél már minden jobb.... ;D
előzmény: eXtra #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:INIM
#4 2019. Május 18. - 07:22:35
0
Ahogy én hallottam semmi csalódás nem érne :)
előzmény: eXtra #3

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:INIM
#3 2019. Május 17. - 21:56:44
0
olasz...  :'(   8)

Nekem is ez volt az első gondolatom, de hátha végre kellemesen csalódnék a macskazabáló olaszokban...  ;D
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:INIM
#2 2019. Május 17. - 21:12:19
0
olasz...  :'(   8)

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
INIM
#1 2019. Május 17. - 10:19:45
0
Inim-el és Jablotron 100-al van valakinek tapasztalata?

Pár napja a szegedi Masco megnyitóján beszélgettem a Riarexesekkel és ők a szabadon tesztelhető demó falukon már láttak egyszerre 5 bejelentkezett online felhasználót is, úgyhogy az Inim SmartLiving elvileg tudja a multitaskingos online elérést...  :)

Amin még ledöbbentem, hogy az Inimnek akár ZÓNÁNKÉNT is külön lehet programozni az ellenállásait (EOL, DEOL, ATZ)!  :o Ráadásul automatikusan képes megmérni és feltanulni minden zónát. A Sateltől már legalább másfél évtizede várom ezt a funkciót, de nekik csak részben sikerült megoldaniuk...  :=(

Első blikkre szimpatikus az Inim, de örülnék a tapasztalataitoknak, mielőtt rászánom az időt egy alaposabb ismerkedésre.  8)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!