Szerző Téma: Paradox Pmd2 és a meleg  (Megtekintve 4927 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Paradox Pmd2 és a meleg
#9 2018. Augusztus 07. - 23:16:12
0
Eddig nem volt vele gond. Mi a telepítési magasság alá szoktuk rakni és úgy működik rendesen de most úgy sem sajnos.


És az előző 1000 az működik rendben? Mert én azt tapasztaltam, hogy amíg PMD1 volt, azzal semmi baj nem volt, relatíve megfelelő érzékenységgel. De amióta továbbfejlesztették és PMD2 néven fut, azóta küzdeni kell vele, hogy úgy tudd elhelyezni, hogy egy sétáló emberre bejelezzen.
előzmény: orkenyip #7


Nem elérhető H. József

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 102
Re:Paradox Pmd2 és a meleg
#8 2018. Augusztus 07. - 00:50:30
+1
És az előző 1000 az működik rendben? Mert én azt tapasztaltam, hogy amíg PMD1 volt, azzal semmi baj nem volt, relatíve megfelelő érzékenységgel. De amióta továbbfejlesztették és PMD2 néven fut, azóta küzdeni kell vele, hogy úgy tudd elhelyezni, hogy egy sétáló emberre bejelezzen.
előzmény: orkenyip #7

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Paradox Pmd2 és a meleg
#7 2018. Augusztus 06. - 22:29:58
0
Telepítési magasságra nagyon oda figyelünk kb. 1000 db ilyen érzékelőt felraktunk már.

És azért kérdés mert a mellette lévő passzív infra csak vezetek észre vett. Amúgy kb 30 fok volt akkor a helységekben.

Amúgy a másik helységben ahol a hőfok ugyanolyan volt a Bosch és a texacom infra is simán észre vett.
Amúgy pedig a periféria védelem fontos, de kültéri érzékelők szívás a nyitás érzékelők utólag vagy nagyon drága vagy nagyon csúnya.
De egy biztos ez volt az utolsó alkalom hogy Pmd2 érzékelőt szerelünk fel.

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Paradox Pmd2 és a meleg
#6 2018. Augusztus 06. - 07:24:04
+1
Konkrétan így van!
előzmény: Szabolcsr2d4 #5

Nem elérhető Szabolcsr2d4

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 147
Re:Paradox Pmd2 és a meleg
#5 2018. Augusztus 05. - 11:52:18
+5
És ilyenkor kerül elő a telepítési magasság fontossága, ha kicsit feljebb van az előírtnál már viszik is a zongorát :)

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Paradox Pmd2 és a meleg
#4 2018. Augusztus 05. - 08:55:02
+1
Ennek a vezeték nélküli változatára írtam, hogy annyira kisállat védett, hogy még időnként engem se vesz észre!
előzmény: orkenyip #1

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:Paradox Pmd2 és a meleg
#3 2018. Augusztus 05. - 08:43:35
+1
Hi!
Minnél jobban közelít a helyiség hőmérséklete az ember testhőmérsékletéhez, annál nehezebb dolga van a PIReknek.
előzmény: orkenyip #1

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Paradox Pmd2 és a meleg
#2 2018. Augusztus 04. - 19:33:23
+2
Nem PMD2 kérdés szerintem. Működési elvéből adódóan minden passzívinfránál csökken az érzékenység nagy melegben. Hány fok volt a helységben?
A nyár mindig rámutat a periféria védelem fontosságára. (nyitásérzékelő, infrasorompó)

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Paradox Pmd2 és a meleg
#1 2018. Augusztus 04. - 17:57:00
0
Sziasztok!

A fenti érzékelő melegben nem működik...
Valaki tapasztalt már hasonlót?
6db próbáltunk ki egyik sem vett észre

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!