Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 162642 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Hö hö, a 2 kutya nekem is kikasznizta a borovi fenyő ajtót egy tüzijáték alkalmával  :D
 
Nekem a jó asztalos ismeretség miatt esett a választásom a fa nyílászárókra, simán javítható. Alu, műanyag stb meg ugye nem annyira.
 
De láttam már fa "biztonsági" ajtót befeszítve úgy, hogy a tokon be volt jelölve filcel 5 pont, hol kell majd feszíteni a kis pajkos szerszámmal... Bemész az ajtó boltba, leméred a zárak helyét és már mehetsz is "dolgozni".
 
 
előzmény: Lacy #61

BalintR

  • Vendég
No és milyen régi már ez a videó, aztán mégis pörög az üzlet!
Csak ez a feltöltés négy éves, de talán még régebben láttam már a felvételt valahol.
előzmény: handras #57

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Deháthiszenperszehogyigen :P
Az látszik, hogy a betét homloklapi része kiesik és az egész szerelék hozzáférhetővé vált. Ergo 1 csavihuzi és húzza vissza a reteszeket.............
előzmény: padisah #59

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
én pont ilyen ajtót vettem :)
csak ablak is van rajta felül félkör.
Igazából nem is a biztonsági ajtó része az ami megfogott benne :)
Amúgy is egy családi háznál vagy olyan lakásnál ahol még kb 5-10 ablak ajtó és egyéb a kertből remek hely a betörésre, teljesen felesleges valami bitang erős ajtót tenni a bejárati részre
Nálam az döntött, hogy akár fa akár műanyag a 8 kutya összekarmolja mert lehetetlen lebszélni őket arról hogy ne a praclijukkal jelezzék a bejöveteli szándékukat vagy ne próbálkozzanak rá a kinyitására a kilincsre ugrálással.
És az mindkettőn örökre nyomot hagyó dolog.
Na ezt vakarhatják :D
És ha mégis nyoma marad akkor egyszerűen csak lefestem és kész
 :P

Nem elérhető Szabolcsr2d4

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 147
Nem egy hossz toldott borovi ajtó volt az biztos.
előzmény: padisah #59

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Fejszével kivágta és úgy bejutott, rendben van, de azt nem mutatta, hogy a zár konzervnyitóval való körbevágása után ki tudta-e nyitni az ajtót? Azért idő és zaj szempontjából érzésem szerint nem mindegy...
előzmény: vg #58

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Egyszerű, de hatásos teszt, egyben elgondolkodtató is :o
előzmény: handras #57

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
USB-ről eleve nonszensz egy 6 W-os adót megtáplálni, mert szabvány szerint 5 V 500 mA az csak 2,5 W. És ez DC bemenő teljesítmény. Hol van még az adó hatásfoka?
előzmény: padisah #55

60 dB-es antenna pedig ezen a frekin több 10 m átmérőjű lenne.

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Ezt értem, hogy a vevőket hülyíti, de a megadott technikai paraméterek akkor is irreálisak. Egyébként meg még két hasonló kütyü között (ha egyáltalán szembe lehet őket ereszteni) is gyanús a 6 km. Ha kinagyítod a képet, a dobozán világosan látszik a 150 m felirat. Aranyos a dologban, hogy ha magára a chipsetre rákeresel (ralink 7030 vagy 3070) az is csak egy 500 mW-os chipset. Nem hiszem, hogy egy 6 W-os végfokot utánaőakoltak volna.
előzmény: vg #54

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!