Általános kategória > OFF topic

Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi

<< < (2/147) > >>

ermi:
Régóta keresek megfelelő áron megbízható keresőt.
Nekem ami gyakorlati tapasztalatom van ( Bosc PMD 7 vagy (Truvo))
(BOSCH GMS 100 M Professional) (Lidl) . Családi házban (szilikát tégla vályog) falakban sokszor elég mélyen vannak a vezetékek. Tesztelésre vettem három keresőt.
Ami szerintem még ebben a ( 4000-26000 Ft árban) aránylag jól használható,
az a Bosch Truvo. ( BOSCH GMS 100 M képest csak az árában tapasztalok különbséget)
A Lidl talán kábelszerű vezeték szakadás vizsgálatára, AX-T2090 csak az árát ismerem de nem szántam rá ennyi pénzt hogy teszteljem. Engem is érdekelne egy jól használható megbízható kábelkereső.
1. Bosch Truvo multifunkcionális kereső                           12500 Ft.
2. BOSCH GMS 100 M Professional fali kereső műszer       25500 Ft
3. Lidl multifunkcionális kereső                                         4000 Ft
(AX-T2090                                                                 60000 Ft) előzmény: Wineman #727

Wineman:
Köszi az ajánlást. Esetleg meg tudod írni az árát? (Ha itt nem szabad, akkor privátban.)előzmény: L. Pásztor #725

Wineman:
Vezeték, illetve fűtéscső keresésére, fúrás előtt.
Fúrás után már nem annyira hasznos. ;Delőzmény: ermi #726

ermi:
Mire akarod használni?előzmény: Wineman #724

L. Pásztor:
Nem is érdemes megpróbálni. A kinai akcentus mellett az a szembetűnő, h szinte ráteszi a konnektorra a készüléket, és akkor sem-igen érzékel. Felejtős.

Az általunk gyártott darabok (több féle) kb. 2m távolságból már mutatják a 220V irányát. Volt erről valamikor egy jópofa demó video, de már nincs meg a link, csak ez maradt:

https://www.kisalfold.hu/gyor-es-kornyeke/eletvedo-muszerek-adomanyozasaval-tamogatja-az-eon-a-katasztrofavedok-munkajat-3611674/

Az ujabb termékek már ezek, és ezek már az előbbinél is érzékenyebbek:
https://villbek.hu/hu/termek/terero-detektor-vkp-td04kv

Bocs a reklám szagért ... :)  ... de hátha szerszámnak kell valakinek.
 
előzmény: Wineman #724

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése