Általános kategória > OFF topic

Az utv.hu kameraképeit nézném, de vírusriasztást ad az Avast

(1/3) > >>

padisah:
Ja, és én _használom_ az operációs rendszert.
Elismerem, a laptopomon XP van, de csak azért, mert a riasztós szoftverek azzal mennek. Ha létezne a DLS-nek meg a Pyronix SW-nek Linux verziója, lehet, hogy a laptopon sem lenne windowsom.
előzmény: vlezlee #10

padisah:
Kb. 3 éve feltelepítettem az asztali gépemre az Ubuntu Linuxot, nem kellett faragni semmit, folyamatosan letölti a frissítéseket és megy, teszi a dolgát. Nem kell "reszelgetni" semmit. Egyedül a nyomtatóm beállítása volt macerás, az is csak azért, mert a routerre csatlakozó hálózati nyomtató. Egyébként tizenéve Linuxozok, és soha nem találkoztam azzal, hogy frissítés után valami HW nem megy. Nem gagyi HW-t kell venni. Mindegy,, nem akarok "hitvitát" nyitni, ez nem az a fórum. előzmény: vlezlee #10

vlezlee:
egs, én pl ki nem állhatom. Egy operációs rendszert használni akarok, nem reszelni és rettegni attól, hogy egy frissítést követően valamilyen hardver nem működik.

Nem mellesleg Lenovo T510 laptopon suspend/hibernate nem működik out of the box...

előzmény: padisah #9

padisah:
Én meg a létező legjobb "ingyenes víruskeresőt" használom. Linux a neve.előzmény: Lacy #6

balusecurity:
én is így teszek! valami fizetősre váltok. köszönöm! előzmény: Lacy #6

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése