CCTV > IP

WDS

(1/2) > >>

Janó:
Miért? Mert azt mondták....  :(  de mivel nem szeretem a félmunkát nem hagyott nyugodni, hogy miért nem jobb.
Ha sikerül javítani a rendszeren és tényleg gyenge lesz a gerinc lecseréljük.

Egyébként még így is jól teljesít a rendszer, fogtunk már bankrablót, fatolvajt, garázda egyedeket stb.  ;D
Amint lesz változás az ügyben jelentkezem.
Addig is köszi az infókat.

vlezlee:
Egyébként miért wds? Az oké, hogy így a legegyszerűbb párosítani az eszközöket, de nem erre való.
A 100Mbit-es gerinced tuti szűk keresztmetszet, sajnos egyik ubiquity eszköz sem tud a valóságban 150Mbit fölé menni sebességben, az meg egyszerűen kevés ennyi kamerához.előzmény: Janó #7

Janó:
RB260-as van a víztornyon.

A gerinccel szerintem "még" nem lehet gond. A jelenlegi bejövő forgalom 24 Mbit, de ahogy megemelem az egyik kamera bitrátáját már is el kezd szakadozni a kapcsolat a kamerával.

Amit lesz egy kis időm leveszem az egyik szektorról a WDS-t.

vlezlee:
Szerintem a nanobridge-es gerinc (a 10/100-as ethernet portok miatt) a szűk keresztmetszet, szerintem stabil 450-500MBit kellene ehhez a mennyiségű kamerához (durván számolva 8Mbit/kamera/MegaPixel).
A rocket-ek és a nano-k között kb 50Mbit kell stabilan, azt még wds módban is tudja az eszköz.

Mikrotik melyik switch-ét használod (remélhetőleg gigabites)?
A szerver és a víztorony közötti átvitelt kellene cserélned gyorsabbra (pl mikrotik basebox 5)előzmény: Janó #5

Janó:
Szerver / NanoBridgeM5 --- Viztorony / NanoBridgeM5 - Mikrotik switch - 3 db RocketM5 szektor.
Szektoronként 3-4 Nanostation a kliens.
A klienseknél 3-3 db 2 Mpx kamera van csatlakoztatva. (lebutítva)

Ma kipróbálom és leveszem egy szektorról és egy kliensről a WDS-t, remélem átütő siker lesz.  :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése