Szerző Téma: Matrix központ  (Megtekintve 3906 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Matrix központ
#5 2019. December 07. - 19:42:46
0
Az jó.
többek között ezért van olyan munkagépem, amin win7 32 bit fut, mert elég sok olyan program van, ami még mindig nem szereti a 64 bites rendszereket. Csak ugye, ahogy egyre frissebb gépek kaphatóak, úgy egyre inkább ki fog kopni a win7, és vele együtt egy csomó program. Sajnos a gyártók nem igazán erőltetik meg magukat, hogy megfelelő kompatibilitást adjanak. Egyre több, de még elég hosszú a lista, ahol nem.
A virtuális gép sem megoldás sok esetben.
előzmény: kisapa63 #4

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re:Matrix központ
#4 2019. December 07. - 18:36:03
0
Ez csak azért érdekes mert egy héttel ezelőtt még működött Win10 64bit-en. Persze az is igaz, hogy nem új telepítés volt hanem ingyenes frissítés win8-ról.
előzmény: syn7h37ic #2

Hurrá megoldódott. A baj csak az, hogy nem tudom mitől. Eddig is win7 kompatibilis módban próbáltam futtatni. Most annyi változott, hogy a kompatibilitás varázslóra bíztam a dolgot és már a teszteléskor elindult. ;) ;) ;) ;)

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re:Matrix központ
#3 2019. December 07. - 18:09:09
0
Ez csak azért érdekes mert egy héttel ezelőtt még működött Win10 64bit-en. Persze az is igaz, hogy nem új telepítés volt hanem ingyenes frissítés win8-ról.
előzmény: syn7h37ic #2

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Matrix központ
#2 2019. December 07. - 13:55:04
0
Az MXUDL Windows7 32 bit only. Más, újabb vinfoson nem fog menni.
előzmény: kisapa63 #1

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
Matrix központ
#1 2019. December 07. - 07:50:05
0
Sziasztok! Használj valaki a matrix központhoz való mxudl nevű programot?
A gondom az, hogy újra kellett telepítenem a windowst és azóta nem indul el a program. Sorozatosan más és más ocx kiterjesztésű fájlokkal van baja. Már háromra találtam megoldást és ezzel tovább és lépett a program de ezzel a negyedikkel már 2 napja szenvedek. Átnéztem a netet de amit találtam azt hiába hajtottam végre továbbra sem működik. Ami a mostani probléma az a msinet.ocx. Ha valaki találkozott már ezzel a problémával és van megoldása örülnék ha segítene. Emlékeim szerint már minden olyan programot felraktam ami korábban is volt és ennek az egynek a kivételével működnek is.   

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!