Szerző Téma: Paradox SP7000: miért nem programozható PGM?  (Megtekintve 2989 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Ünnepek alatt egy EVO-val szórakoztam. RTX3 kimenetei míg újra nem indítottam meg se moccantak . Az egyik így is furcsa 7,7V alapból, valószínű hibás .

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Néhány napja egy kollégámnak én is negatívra pogramoztam és a gsm-et nem indította el javaslom tegyél egy relét  a pgm és aux közé és úgy próbáld ki a negatív indítást

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Ha negatívra állítottad a PGM-et akkor az AUX+-hoz képest mérj feszültséget. Mikor aktív a PGM meg kell jelenjen a 12 volt. Ezt a rövidzáras gondolatodat nem is értem, de felejtsd el.
előzmény: v.attis17 #12

Nem elérhető v.attis17

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Riasztásra sem kapcsolt, tehát itt más baj lesz.
Még mindig a programozásra gyanakszom. Vissza olvasva a központból minden beállítás mentésre került, mégsem kapcsolt.
Ki fogom próbálni a többi lehetőséget: új Babyware, kezelőről programozás, központ tápelvételes restart.
Próbáltam a rövidzárat az AUX- -al, a Relay com-al, de egyikkel sem volt meg. Csak arra tudok gondolni, hogy nem kapcsol a PGM.
előzmény: tomat5 #10

Nem elérhető v.attis17

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Basszus, tényleg! Emlékszem, hogy ezt már többen is javasolták régebben.
Köszönöm! Mindenképp megér egy próbát!
előzmény: L. Pásztor #7

Nem elérhető tomat5

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 59
Üdv.
Régebben volt olyan hogy a táphiba jelentés késleltetés érvényes volt a PGM re is. Nem tudom, hogy most hogy van, de estleg lehet ez is.

Nem elérhető v.attis17

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6

Próbaként megteszi, ha a MobilArm bemenetét (IN1 és Com) darab dróttal rövidre zárod, mert erre in dul a modul.
A PGM-nek is ezt kellene tenni, akkor müxik rendesen a modul is.
Ez megtörtént, sőt bekötve is! Ha a PGM-be volt kötve és riasztás volt, nem ment ki a hívás. De ha egy darab dróttal áthidaltam a Bell- és a bekötött PGM-et azonnal hívott. Tehát a PGM nem kapcsolt semmit.

Köszönöm mindenkinek! Ki fogom próbálni a tippeket!

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
és amúgy visszatérés ( na nem a Kék lagunába) hanem a 90-es évekbe, a pgm programozás után hasznos egy tápelvételes újraindítás...   :-X

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
- A PGM-et jelen esetben nem kell felhúzni sehova. A MobilArm bemenete megteszi azt.
- A PGM-et a MobilArm In1 bemenetére kell kötni.
- A MobilArm Com bemenete a kisközpont földjére menjen.
- A MobilArm a tápfeszültséget a központ akkumulátorjáról kapja! (NEM az AUX-ról !!!)

Próbaként megteszi, ha a MobilArm bemenetét (IN1 és Com) darab dróttal rövidre zárod, mert erre in dul a modul.
A PGM-nek is ezt kellene tenni, akkor müxik rendesen a modul is.

A PGM felprogramozását KERO kolléga már az előbb leirta.


előzmény: v.attis17 #3

Nem elérhető v.attis17

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Megvolt, sajnos nem kapcsolt egyik pgm sem.
Ezt az ellenállást még kipróbálom. Meg a kezelőn történő programozást.
Köszönöm!
előzmény: kero #4

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!