Szerző Téma: DVR-ek távoli elérése  (Megtekintve 116398 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:DVR-ek távoli elérése
#290 2017. Július 01. - 20:25:28
+1
Igen kösz az ötletet, amúgy a fülem kivan (na jó más f betűs de hátha vannak kiskorúak is)
ezzel az új smartspeed-es rögzítőkkel
olyan fos a programjuk hogy ámulok és bámulok hogy miképp engedhették i a kereskedelmi forgalomba.
Nem a Power, hanem a gyártónál már el kellett volna akadni olyan rettentően idióta problémák vannak benne.
Nem sorolnám de ez is például, ha alapból látja egy nem admin felhasználó az összes kamerát akkor mi a szarért kell az IP-s csatornát külön engedélyezni?
Eddig ez se így volt
A hab a tortán (ami még a távoli eléréshez is kapcsolható) hogy a régi menűs rögzítőknél lehetett távoli eléréssel formattálni a vinyót, így tulajdonképpen monitor nélkül is üzembe lehetett helyezni egy laptoppal
Na ezt nem lehet, ellenberger nincs csak hdmi kimenete az IP-s vackoknak így aztán a régi pont üzembe helyezési célból használt monitorommal nem is lehet csatlakozni rá, mert azon csak vga dsub van (na jó vettem átalakítót)
az egész azért kell, hogy egy tetves formázást meg lehessen oldani
Na ost kidühöngtem magam :)

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:DVR-ek távoli elérése
#289 2017. Július 01. - 06:32:07
0
Nálam is van ilyen, ha egyszerre akarom nézni az összes kamerát. Nem lehet, hogy az utolsó kamera kicsit nagy bitrátára van állítva? Azért egy telefon nem mindig tud 9db 2mp videót sztrímelni egyszerre :)
előzmény: Lacy #285

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:DVR-ek távoli elérése
#288 2017. Június 22. - 18:42:29
0
Ha a Te accountoddal ment akkor jogosultságprobléma szerintem.
előzmény: Lacy #285

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:DVR-ek távoli elérése
#287 2017. Június 22. - 18:40:42
0
Alapértelmezetten provision-nél:
Web port: 80
Server port: 6036
Cloud port: 8989



Ha nem használsz cloud-ot, akkor szerintem a 6036-os port kell Neked.
előzmény: kissp79 #284

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:DVR-ek távoli elérése
#286 2017. Június 22. - 18:29:01
0
Csak egy ötlet: A DVR-en az ügyfél account-jára engedélyezve van az IP (kilencedik) kamera?

előzmény: Lacy #285

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:DVR-ek távoli elérése
#285 2017. Június 22. - 06:49:09
0
Érdekes pórblémába futottam bele hétfőn

TechSon rögzítő, AHD, amire egy IP-s kamera is csatlakoztatva van
Volt már ilyen, ez nem annyira újdonság :)
Ami érdekessé teszi vagy nóvummá, az pedig az, hogy az ügyfél telefonján nem lehet látni az IP kamerát.
A másik telefonján sem, de sőt a neje telefonján sem.
Vagy ott a 9-ik kamera kocka a képnek de csak körbe karikáz a jel és nem jön kép, vgay fel se dobja, hogy van ott kamera.
Hát nekem már volt dolgom ilyen kombinációval, így nem akartam arra gondolni hogy, de mégis, ezért nosza hamar beállítottam az én telefonomon is a távoli elérést, és azon rögtön látszott az IP kamera.
Még egy érdekesség, az új SuperLive plus programnál meg egyszerűen nem találta meg hogy van rögzítő, ssem a direkt IP címmel helyi hálón, sem a QR kódot  beolvasva, felvette ugyan a rögzítőt eszköznek, de csak ment a homokórázás ott is a wifi szerű jellel de kapcsolatba nem került fél óra után sem.
ja igen a telefonok mind a kinai csodavilág amúgy kicsit nevesebb remekei Xiaomi cuccok.
A dolog pici szépségpettye, hogy az ember ezt árulja így viszonylag nehéz rábeszélni a telefoncserére :D
Látott már bárki ilyen mókát?

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:DVR-ek távoli elérése
#284 2017. Június 15. - 20:49:16
0
A rögzítő is T nem mobilos. A telefon Tmobil. De melyik port kell neki mobilra?
előzmény: vg #283

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:DVR-ek távoli elérése
#283 2017. Június 15. - 16:21:19
0
A rogzito milyen netet kap? (a T-re en ugy ertettem, hogy az a telod es nem a rogzito netje)
Port scanner-el nezted az aktualis portok atjarhatosagat? (pl. advanced port scanner-t le tudod szedni a honlapunkrol).

A router-ben tenyleg ne legyen upnp engedelyezett, de a rogzitoben en most engedelyeznem a fennforgas miatt.


előzmény: kissp79 #280

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR-ek távoli elérése
#282 2017. Június 15. - 13:05:36
0
, de upnp is be van kapcsolva. Meg DMZ-be is tettem a rögzítőt.

Az upnp-t és dmz-t sürgősen kapcsold ki, ha nem szeretnéd, hogy vírusos zombigép legyen a rögzítőből!  :o
előzmény: kissp79 #280

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:DVR-ek távoli elérése
#281 2017. Június 15. - 08:02:03
0
Biztos, hogy nem NAT-olta sunyin a szolgáltaó az ügyfelet?
előzmény: kissp79 #280

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!