Szerző Téma: Perfecta - Új Satel riasztóközpont család  (Megtekintve 8949 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Van ehhez valamiféle leírás, hogy mit, hogyan? Adatmennyiségben mennyi egy fel/letöltés?

Nem elérhető pattila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
Szia!

Természetesen van rá mód. Engedélyezni kell a távoli perfecta  Soft hozzáférést a kezelőn, megadni a perfecta
kulcsot és természetesen a sim kártya beállításait jól megcsinálni, hogy csatlakozzon a mobil netre
előzmény: Wineman #12

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Ha nincs kábelem, de van mobilnetes SIM kártyám, hogyan tudom programozni a központot laptopról? Biztosan kell lennie valami megoldásnak :)
előzmény: pattila #11

Nem elérhető pattila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
Szia!

Abszolút stabil. A tűzzónát is támogatja.



A szoftver a gyártó honlapjáról letölthető:

http://www.satel.pl/hu/product/884/PERFECTA%20Soft,Program-do-konfiguracji-central-PERFECTA

offline is használható, szerintem érdemes átnézegetni mert nem láttam meg ilyen igényesen kinéző és egyszerűen kezelhető riasztó programozói szoftvert
előzmény: Wineman #10

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Esetleg kétvezetékes tűz zónát támogatja?
előzmény: Wineman #9

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
0
És stabilan működik? Gyermekbetegségeken túl van már?
előzmény: pattila #8

Nem elérhető pattila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
0
A GSM és a GPRS szeparált. Tehát egyszerre tud működni a kettő minden gond nélkül.

Tehát pl.
GSM alapon megy a távfelügyelet felé a jelzés, de mobil applikáció GPRS-en
előzmény: Wineman #7

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
0
Van valakinek tapasztalata Perfectával? Ha saját telefonra akarok GSM jelentést, akkor alkalmazással tudom kezelni, vagy a két üzemmód nem megy egyszerre?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Már csak két apró probléma van! Az integra érintős kezelői rohadt drágák ÉS nem kompatbilisek a Perfectával!  :'(  Nem tudom miért nem akarták a Versa kezelőit használni, mert azok is ugyanezt az alsó kategóriát képviselik, de biztos jó okuk volt rá ($$$), hogy létrehozzanak egy újabb semmivel sem kompatibilis kezelő(családo)t...  ???
előzmény: pattila #5

Nem elérhető pattila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
sose vót szép :)
előzmény: handras #2


Vannak viszonylag szép Satel kezelők, csak nem ebben az árkategóriában.




 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!