Szerző Téma: Postai időzár  (Megtekintve 2861 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:Postai időzár
#10 2015. Január 06. - 21:14:38
0
Köszönöm a segítséget én annak idején győr-moson-sopron megyei postákat csináltam de amikor már nem igen akartak nekünk fizetni, de a fiitich vastagon számlázott akkor én leléptem

Nem elérhető vszilard

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Re:Postai időzár
#9 2014. December 31. - 08:25:47
+1
Igen annak idején mi is a dél-Dunántúlon négyen jártuk a hivatalokat, és jól működött a dolog. Most szerintem nem olyan rugalmas a szervizellátás...  a w300 gyári kódja négy darab 9-es ami tuti változtatva van és a mérnöki belépés előtt rendszertampert kell csinálni. A panelen van reset jumper.

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Postai időzár
#8 2014. December 29. - 16:30:57
+2
Lehet resetelni. És országosan már vagy 12 éve nem a Fittich csinálja a postákat, sőt,  pár éve egy (nagyon) erősen kormányközeli cég miatt kellett az előző egyiknek is menni. Egyébként a w300 programozása már elérhető a guardall oldalán a discontinued product részeknél. Persze regisztráció után. Letöltő program max az 500 és 700 szériákhoz kellhet, de oda is elég egy leírás. A 300-hoz bőven elég a papíralapú doksi programozni. Egyszerűbb, mint a DSC.
Aki eddig átment az állami postától egyéni vállalkozóként üzemelő postává, azok mindegyikének javasoltam egy új riasztó beszerzését, mivel nincs fellelhető új anyag már a piacon. És ugye a Balmoralok és Windsorok mind 20 éves rendszerek, ahol egyre gyakoribbak a CPU hibák. Akik még javítanak, főleg az 500-as szériákra panaszkodnak, hogy döglenek le sorra. Új anyag nincs. Elvétve csodaszámba menően valakiknek esetleg akad, de ritkább, mint a becsületes politikus.
előzmény: Kovács József #7

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:Postai időzár
#7 2014. December 29. - 08:38:51
0
A w 300-ast nem emlékszem lehet-e  resetelni, mert a fittich szerintem biztos megváltoztatta a kódokat és ha programozni kell akkor nem tudjuk.
Ha te használsz ilyent az a kérdésem, hogy letöltő programod van-e hozzá ?
Van olyan kolléga aki úgy kötötte le ügyeletről, hogy a telefonvonalat elvette és igy mindig törölni kell a hibát mert nem 708-as, hanem belső kommunikátora van.

Nem elérhető vszilard

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Re:Postai időzár
#6 2014. December 28. - 16:03:01
0
szívesen, a taposószőnyeg már újonnan is vacak volt szerintem, megbízhatatlan, a w300-ban valamennyire képben vagyok még, otthon még olyan központom van

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:Postai időzár
#5 2014. December 27. - 13:16:51
0
Kipróbáltam a kombinációt működik.
Köszönöm a segítséget
Én mostanában belefutottam egy taposószőnyeges vacakba is, meg windsor 300-ba is, de install kód nélkül elég nehéz javítani



Nem elérhető vszilard

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Re:Postai időzár
#4 2014. December 25. - 09:53:02
0
Szia, már nagyon halványak az emlékek, de asszem 243651 a sorrend és az első karakter nem játszik, még felhasználó papírom van hozzá, de a trükközések leírását nem találtam meg.

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:Postai időzár
#3 2014. December 23. - 21:47:45
0
Szia már azt hittem, hogy senki sem szerelt ilyen készüléket.
A kérdésem az volna, hogy a PIC-en lévő számsorból, hogy lehet a kódot kiolvasni?
Én annak idején tudtam de nem írtam fel és most egy kiadott postánál belefutottam ebbe.
Köszönettel Kovács József

Nem elérhető vszilard

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Re:Postai időzár
#2 2014. December 14. - 18:17:23
0
Régebben én is foglalkoztam vele, talán tudok segíteni még...

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Postai időzár
#1 2014. November 15. - 17:18:57
0
Aki régebben javított postai időzárat ( Fittich) annak a jelentkezését kérném, mert most véletlenül belefutottam egybe és sajnos már a régi információk eprom stb nem emlékezem.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!