Szerző Téma: Laikusok kérdései  (Megtekintve 12198 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:Laikusok kérdései
#35 2015. Április 29. - 20:02:18
0
Találkoztam ma egy érdekes dologgal miközben bontottam egy paradox rendszert. DG55 infrák, 1. infra úgy kötve, hogy az ellenállás (2,2 kiló) közös lába a tamper nc, a kettő üres láb egyike a tamper com oldalára, a másik láb a vonal nc-re. A másik infránál a közös láb a vonal nc, a kettő üres láb egyike a vonal com-ra, a másik a tamper nc-re. Állítólag rendbe működött, nem volt hiba a többit nem szedtem szét. Kérdésem az, melyik a helyes, köszi

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
Re:Laikusok kérdései
#34 2015. Április 22. - 19:19:37
0
Vagyonvédelmi rendszerszerelői tanfolyam indul május elején . várunk még jelentkezőket.[/size]
Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:
[size=0px]http://www.oveges.hu/[/size][size=0px][/size][size=0px][/color]FELNŐTTKÉPZÉS ELÉRHETŐSÉGEI
Oktatásszervező:
Kapás István - kapas.istvan@oveges.hu
061/246-1579/ 129 mellék
[/size]
előzmény: Celithrandil #33

Nem elérhető Celithrandil

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Laikusok kérdései
#33 2015. Április 22. - 13:38:29
+1
Én köszönöm:)
előzmény: handras #32

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Laikusok kérdései
#32 2015. Április 21. - 20:41:55
0
Köszönjük! :-)
előzmény: Celithrandil #31

Nem elérhető Celithrandil

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Laikusok kérdései
#31 2015. Április 21. - 13:38:02
0
úgy érzem feladom:) Nincs benne ennyi.

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
Re:Laikusok kérdései
#30 2015. Április 21. - 10:59:06
+2
Amennyiben csak kóddal akarsz bemenni, csináltass egy rácsot a bejárati ajtó elé és abba csapzáras elektromos zárat tegyél, az ajtóra meg síkmágnest. De egyszerűbb, ha veszel egy beépíthető széfet és bevésed az ajtó mellé a falba, ott a kód, benne meg elhelyezed a kulcsokat :)
Viszont, ha több pontos záras az ajtód sem kilincset, sem rezgőnyelves zárat nem tud cserélni, használni, nem tudom, ez szóba került-e már.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Laikusok kérdései
#29 2015. Április 20. - 18:53:33
0
Kétségtelen, hogy ezek nem a low cost kategória tagjai 8)
Viszont ha belerúgnak egy ilyennel szerelt ajtóba, netán pajszerral esnek neki, akkor nem feltétlenül a zárnál fog engedni először.
Míg egy pajszer és egy natúr mágneszár nem egy ligában játszik. Vegyél le egy takarólemezt, és nézd meg mi van belül. Egy pici bilivas tartja zárva az egészet....

De mondtam, ahogy érzed.
Ha a bejárati ajtó zsanérjai, üvegezése, tokozata, lapja vagy rögzítése közül bármelyik harmatos, akkor kár a gőzért. És még persze ki is emelhetik az ajtólapot. (még mindig gondolkozhatsz csapzárban, blokkzárban mint átmeneti kategória)
Node ha esetleg az az ajtó mondjuk olyan 150 ezres vagy afölötti és tényleg benne van anyag, akkor gyártasd már jóra...
előzmény: Celithrandil #28

Nem elérhető Celithrandil

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Laikusok kérdései
#28 2015. Április 20. - 13:58:50
0
egészen baráti kis kilincsek vannak itt 350ezerért:)
előzmény: vg #25

Nem elérhető Celithrandil

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Laikusok kérdései
#27 2015. Április 20. - 13:54:18
0
elcsesztem a szombatot és a vasárnapot is. hívlak, sry.
előzmény: Lacy #23

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Laikusok kérdései
#26 2015. Április 18. - 20:28:14
+1
Nem is értem, hogy a T. Kollégák hogyan veszik a bátorságot, hogy egy bejárati ajtó zárása esetében egyáltalán sima elektromos zárról (rezgönyelvről) beszéljenek....
előzmény: vg #24

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!