Szerző Téma: DVR-ek távoli elérése  (Megtekintve 115351 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kovi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Re:DVR-ek távoli elérése
#250 2016. Július 11. - 20:56:38
0
Eszembe jutott még valami. A TP-Linkes routeren is kell port forwardot csinálni ha a ZTE mögé rakom? Vagy akkor is a modemesen kell?
előzmény: Ryki #248

Nem elérhető Kovi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Re:DVR-ek távoli elérése
#249 2016. Július 10. - 19:03:45
0
A rögzítő távoli újraindítása megvolt.
A + TP-Link router meg a ZTE újraindítása még nem, de majd kipróbálom.
előzmény: Ryki #248

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:DVR-ek távoli elérése
#248 2016. Július 10. - 18:50:31
0
Ha távolról hozzá férsz, akkor még javasolnék egy távoli router softwarees resetet, illetve ha ez sem oldja meg akkor azt hogy az ügyfél húzza ki a Tököm routert majd dugja vissza.

Másik dolog, a helyszínen Tököm által adott modem router részébe van dugva a rögzítő?
Ha igen akkor még az is megoldás lehet hogy a Tököm modemet csak modem funkcióban használni és utána rakni egy Tp-Link routert.  ::)

És persze a rögzítőnek sem árthat egy távoli újraindítás.
 
előzmény: Kovi #247

Nem elérhető Kovi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Re:DVR-ek távoli elérése
#247 2016. Július 10. - 18:12:45
0
Köszi a segítséget. Itthoni számítógépről ellenőriztem, mind a három portot nyitottnak mutatja. Számítógépről a visszajátszást sem tudom megnézni ott is hibát ír ki, viszont a rögzítő menüjét elérem. Más fórumokon olvastam, hogy ezek a "tökömös" ZTE modem+routerek elég szarok. Lehet, hogy telefon lesz a vége. :(
előzmény: Ryki #246

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:DVR-ek távoli elérése
#246 2016. Július 10. - 17:59:33
0
Egy helyszíni ellenőrzés nem ártana. Helyszínen PortChechker oldalon megnézni hogy a routerben beállított portokra mit ad. http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/

Arra figyelj hogy a rögzítő menjen közben mert ha nincs a hálózaton eszköz ami használja a megadott portokat úgy az oldalon azt az infót fogod kapni hogy az adott port Closed.
Ha minden stimmel akkor telefon a Tökömös emberkéknek. Egy kalappal hozzájuk.  ::)
előzmény: Kovi #245

Nem elérhető Kovi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Re:DVR-ek távoli elérése
#245 2016. Július 09. - 23:14:54
0
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni MAZI ADVR-0410H1M videórögzítő távoli elérhetőségével kapcsolatban. HIDDNS beállítással a mobilra telepített Guarding Expert programmal csak a lejátszás funkció működik, élőképet viszont nem tudok nézni "csatlakozási probléma" miatt. Szerver-HTTP-RTSP portok át lettek irányítva a routeren (Telekomos a hálózat).
Van valakinek valami ötlete mi lehet a probléma?

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:DVR-ek távoli elérése
#244 2016. Június 27. - 14:53:03
0
Jelentem provision hivatalos appja random módon nem működik, viszont androidos "superlive pro" teljesen jó.

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:DVR-ek távoli elérése
#243 2016. Június 25. - 14:22:27
0
Passz nem tudom milyen lehetett az előfizetése.
Nekem 5 ügyfelemnél az ÁSZF-jükre hivatkozva nem állították nekik vissza, ebből volt egy aki Inviteles volt akik a Tréétől bérelték a vonalat és a Tréére hivatkozva nem állították vissza.
Mindegy Ők tudják nem akarok belefolyni, ők a szolgáltatók, ha ők nem állítják vissza akkor az az ügyfél és az ő bulijuk.
Így is mindig engem basztatnak mikor nincs internet és nem látják távolról a kamerákat.... Persze amikor mondom nekik ha haza érnek akkor nézzék már meg hogy van-e internet, akkor én vagyok a hülye.... És még aznap felhív hogy nincs net ilyenkor mi van??? ???

előzmény: vg #242

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:DVR-ek távoli elérése
#242 2016. Június 23. - 05:47:24
0
Nekem a T még 3 héttel ezelőtt levette a NAT-ot egy új élőfizetőjénél. Változott volna azalatt?
előzmény: Ryki #241

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:DVR-ek távoli elérése
#241 2016. Június 22. - 23:33:56
0
A tréé-nél csak akkor oldják fel a natolást ha régi az ügyfél előfizetése. Mert a régi ÁSZFjükben nem volt benne az egyoldalú szerződésmódosítás. És ha az ügyfél kéri akkor visszaállítják.
Új ÁSZF-es ügyfeleknél viszont nem állítják át a natolást mert ott már leszarják az ügyfelet.

Mai gyöngyszem: Ügyfél felhív hogy kint van nála a Tréé embere és köti be a netet. Mondtam neki hogy kérdezzen rá a Natolásra mert ha van akkor nem lesz távoli elérése. És amúgy is jó lenne ha nem lenne natolva.
3 perc múlva hív hogy a szerelőnek fingja sincs arról hogy mi az a natolás és hogy hogyan kellene megnézni, hogy amit befog kötni kapcsolatot az milyen.  ??? 
előzmény: Lacy #238

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!