Szerző Téma: Crow Powerwave 16 visszaállítása alapra?  (Megtekintve 1045 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető yooshi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Nagyon köszönöm, megkaptam, holnap meg fogom keresni... :D
előzmény: Lacy #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
el hát :)

előzmény: yooshi #3

Nem elérhető yooshi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Nagyon köszönöm, ha lehet megkeresném.. Privátba el tudnád küldeni a számát?
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Hali
miből gondolta bárki, hogy kód nélkül számítógéppel rá lehet csatlakozni?
Ez nemigen fog menni, főleg ha lockolva van akkor tuti hogy van benne letöltési azonosító is és nem a gyári, ezért a PC-s hozzáférés sem fog összejönni
Amúgy ha érdekel akkor a régi Crow importőr barátom tud segíteni (épp most beszéltem vele telefonon ) van kezelője is meg ő tud pár trükköt, ha gondolod meg tudom adni a számát hogy ha felhívnád

Nem elérhető yooshi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
0
Sziasztok!

Újabb segítséget szeretnék kérni.
Adott egy Crow PW16-os központ amihez nincs sajnos mester kód és telepítői kód sem.
A leírását már megtaláltam a neten, illetve a fórumon elolvastam a korábbi témákat ezzel kapcsolatban.
Megpróbáltam amit írtak, hogy áramtalanítsam le és újraindítás után 1 percen belül alap kóddal be tudok lépni a programozási menübe, de sajnos nem sikerült. Azt is olvastam, hogy ez csak akkor sikerülhet ha engedélyezve van a programozásba. Ha nincs akkor csak számítógépről lehet visszaállítani.
Van esetleg valakinek ehhez a központhoz adatkábele és szoftvere? Vagy tudna-e valaki segíteni ebben?

Előre is köszönöm!

Yooshi

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!