Szavazás

Milyen oprendszer fut a telefonodon vagy tableteden?

Android
18 (50%)
IOS
7 (19.4%)
Windows
2 (5.6%)
Symbian
1 (2.8%)
Firefox
0 (0%)
Linux
0 (0%)
Egyéb
0 (0%)
Nem tudom (a telefonommal csak telefonálok, tabletem pedig nincs)
6 (16.7%)
Semmilyen (nincs áram a tanyán, csak vágódeszkát használok... :-)
2 (5.6%)

Összes szavazó: 30

Szerző Téma: Hitvita az operációs rendszerekről... :)  (Megtekintve 18430 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Majdnem mindegy, hogy milyen operációs rendszer van egy telefonon.

Ez most szakmai meggyőződés volt ?   

 
előzmény: syn7h37ic #33

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Majdnem mindegy, hogy milyen operációs rendszer van egy telefonon. Ha a HW vacak, lakkor tökmindegy, hogy iOS Droid WP, vagy akármi van rajta, csak a kínlódás lesz. Az android számomra szimpatikusabb pont a nyíltsága miatt. ha hirtelen meg kell osztani valamilyen anyagot egy másik droidos eszközzel, kínlódás és különböző kerülőutak nélkül megtehetem, legyen az akármi, zene, xls fájl stb stb... Ez azért némi nyűggel jár  iOS-nél.

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
+1
kikopnii?
Hol élsz te?
Már csak a cégek főképp a gugli sem fogja hagyni.
De azért ennyire nem tragikus a helyzet.
Családban (szűk család :) ) most már mindenkinek undroidos a telefonja. És konkrétan csak egy telefonnal volt probléma, de annál is kiderült hogy maga a telefon okozta és nem az op rendszere.
Nekem lassan 3 éves lesz a HTC-m (már az androidos) és igazából még le sem fagyott 1x se.
Ha valami gyenge telefonnal vert meg a sors akkor hiába is okolod az oprendszert.
előzmény: vlezlee #28

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
+1
Vásárolni tudni kell...
olcsó kínai mobil, mtk 4 mag, 1 g ram, több típus folyamatosan, gördülékenyen teszi a dolgát, hibátlanul.
mindezt 40k hufnyi dollárért.

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Azért egy 100e Ft feletti telefont nem neveznék olcsónak, mindegy itt is igaz a mondás: kinek a pap, kinek a paplan :)

Állítólag a linux felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait :D Én nem vagyok közöttük :D
előzmény: L. Pásztor #29

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Hát nem tom ... az occcó ár nagy úr !
Az előbb írtam az akkus topicban, hiába tudják róla, h gagyi ... ha eccer ócccó ...


előzmény: vlezlee #28

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Mert sajnos a droid ilyen, előbb-utóbb a hibái és a könnyű sebezhetősége miatt ki fog kopni. Nálam legalábbis biztos, soha többet nem veszek droidos telót :(
előzmény: Lacy #25

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Hmm. Valahol igazad van.
Csak az a gondom, h nalam minden informatikai berendezesrol minden frissjtes alapbol le van tiltva. Es ezen az otvaros droidon, amin most potyogok, osszesen 2, azaz ketto db plusz app van. Egy pdf olvaso, es egy doc-xls olvaso. Naponta ki van kapcsolva, neha hw resetelve. Es megis egyre lassabb es fagyogat . . .

Kavicsos-almas iromanyod jopofa . . . de santit.
Hozzaertok szamara egyetlen percig sem ketseges, h lenyegesen (!) tokeletesebb vas os oprendszer mint a droid.
Arrol viszont szerencsetlen alma nem tehet, h vasarloi x+1 szazaleka csak sznob vagy csak egyszeruen barom. Nem szabad egy eszkozt minositeni a vasarloi kore alapjan, melynek joresze pontosan az, amit leirtal, es hozzad hasonlo velemenyen vagyok roluk.

Vagy 3 eve TV-ben lattam Gyoziket egy piros F430-as Ferrariban... es valahogy nem a Ferrarit kezdtem utalni, hanem azokat, akik ezt a bohocot olyan gazdagga hizlaltak (az en adombol is) hogy az F430-at meg tudta venni . . .

Es valoszinusitem, h iPhone5-je van . .

előzmény: Lacy #25

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
+2
Aztán azzal is kissé tele a hócipőm, hogy bármilyen okostelós alkalmazás van, ott az ájfos van a képen mintha más nem is lenne.
Mindez ahhoz képest hogy az ájfox kb az összes eladott okostelefon kb 10%-át se teszi ki.
Igaz ennek van a legnagyobb státusz szimbóluma a sok egér veszi 200e miközben a nadrágjából kilóg a feneke a lukakon de az ájfos kell.
Na mindegy csak kimérgelődtem magam

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Háát

Először is nekem a gyári szoftver fut igaz az már eleve kicsit hekkelt undroid HTC által és az biz elég jó
Másrészt ha nem pakolja tele a nép minden ótvarral akkor nincsenek kirívó problémák
Igazából a legtöbb gondom az appokkal van mivel szarul írják meg őket. Na de nem először nem ám.. a sokadik frissítés után szembesül vele a nép hogy ami eddig tök jól működött az most használhatatlanul szar.
mint pl a Techson távkukkoló szoftvere a Superlive pro pl. Most épp jó (megint) de a 2-vel ezelöttin a setup-be léps nem ment mert kényszerített leállással elszállt, a következő már itt jó volt, csak épp az egész kép lefelé el volt csúszva így kb a harmada nem látszott.. szóval ez nem a telefon és az alap oprendszer bűne.

előzmény: L. Pásztor #10

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!