Általános kategória > Társalgó

iParadox nem válaszol

<< < (2/6) > >>

SLC:
Betojt a paradox adatbázis és kb 2018 márciusig tudták visszaállítani. Azóta regisztráltakat újra be kell regisztrálni, de hamarosan le fog állni a myhome amit igazából màr 2017 szeptemberre igértek, úgyhogy inkább az új szerverre kellene regiyztálni és ip150- t frissíteni 4.xxxxx re. Ez a jövő azt hiszem.

handras:
Köszi!előzmény: kero #17

syn7h37ic:
Ez így azért nagy kibaszás.... Vannak ügyfelek, akik 100+ km-re vannak...előzmény: Nagy P #18

Nagy P:
Az enyém  csak úgy jött vissza ,hogy újra inditottam az IP modult.előzmény: RLB #15

kero:
Na akkor mondom, hogy mire jutottam: A paradoxmyhome.com-on az ügyfeleim listájánál feltűnt, hogy az IP150-ek egy része látszólag küldi a pollingot, de a dátum/időpont azt mutatja mintha már napok óta nem frissült volna. Néhány ügyféleszköz működött rendesen, de a többi nem. Ahol az IP cím már régóta változatlan, ott el tudtam érni az IP150-et böngészőből. Ahol a riasztó mellett működik videorendszer is, ott a dyndns alapján megvolt az IP cím, tehát ott is elértem az IP150-et. Akit lehetett, megkértem, hogy nézze meg az aktuális IP címét (routerből, vagy whatsmyip-n).
A lényeg, hogy az IP150-ek újraindítása után mindegyik kifogástalanul működik, küldi a pollingot és a helyes időpontot és IP címet mutatja. És nem utolsó sorban elérhető...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése