CCTV > Kamerák

Régi kamerából mikroszkóp készítése

<< < (2/5) > >>

tamasflex:

Uraim
A kerdes az lenne , hogy a linken lathato kamera:
https://www.aliexpress.com/item/HD-SDI-1080P-Full-HD-Box-Camera-2-Megapixel-1-3-Panasonic-CMOS-Sensor-CCTV-Security/32684380713.html?spm=2114.13010308.0.54.hj6eqv
A video kimeneten is full hd kepet ad ki ?

tamasflex:

Tisztelt CCTV -es urak

Sikerult a hetvegen az ocskapiacon megvasarolni egy es mast (lasd a felveteleket).
Tobbek kozott vettem egy   Philips Navigation System valamit de csak a monitor reszeert vettem meg.
Ki is probaltam viszont a kep futkoraszik felfele.
Nagy nehezen innen - onnan sikerult nemi infot kapnom a neten (a kapcsolasi rajzot nem) .
Tobbek kozott ahogyan en kivetem a monitor csak NTSC kamerat fogad.

A kerdes az lenne, hogy ha a kamera PAL es a Monitor csak NTCS normat fogad akkor torvenyszeu , hogy a kep futkorasszon?

NTSC kamerakkal nem dolgoztam, nem tudom eldonteni, hogy a monitor szemtelenkedik vagy csak egyszeruen a video norma miatt jelentkezik a kep deszinkronizalt kepe.
Ugyan is kiprobaltam egy monitort (Ballistic CN-7000) a kameraval ( JVC tk- C 1380 ) amely fogadja automatikusan mind a ket normat es tokeletesen mukodik.



Egyben koszonet "mountainman" urnak a beszurt kepert!
A problema az, hogy a billentyuzetem angol es ossze vissza keresem a magyar karaktereket.
handras ur eszevetele olvasasakor eszembe jutott, hogy a erdelybol elszarmazott barataim mind egybol nagy magyarok lettek odakint - ja the, hat te magyar vagy es stb., amig itthon voltak meg sem szolaltak -  szarom ossze magam onnan kommentalni egy es mast es magyarkodni!

handras:
 8) előzmény: mountainman #15

mountainman:
 :D előzmény: handras #14

handras:
Pedig gyakran hallom kifogásként...előzmény: padisah #13

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése