Szerző Téma: UPS kamerarendszerhez?  (Megtekintve 14886 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:UPS kamerarendszerhez?
#84 2017. Július 18. - 21:29:23
0
Egy passzív POE switch van benne még, mert ugyebár a szekrényre 1-3 kamerát tudok felszerelni ha szükséges + az antenna. 24V-os a táp (antenna, switch) amiből 12V-ot csinálok DC-DC konverterrel (kamerák így nem kapnak 12V-nál többet) és 2 db 7 Ah-s aksival bőven teljesíti a BM előírását.

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:UPS kamerarendszerhez?
#83 2017. Július 18. - 20:07:19
0
Mit találtál, ami jobbá teszi? Nem vagyok P..er fan? Csak érdekel. Mondjuk az fontos, hogy ebbe az árba mi tud még beleférni.

előzmény: Janó #81

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:UPS kamerarendszerhez?
#82 2017. Július 18. - 19:52:52
0
sz...b.zt.e.h@gmail.com És nem mondtad, hol érlek el. Még ennyire sem. És leírtam, mi az aktuális project. Janó vágta.

előzmény: Nemkereskedő #80

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:UPS kamerarendszerhez?
#81 2017. Július 18. - 19:36:25
0
Jó, jó a nevezett cég szünetmentese, de szerintem nem elégíti ki teljes mértékben az igényeket. Anno elküldtem nekik amit én készítettem (az övéké volt a kiindulási alap), de ez idáig nem módosítottak a sajátjukon.  :)  pedig jobban tetszene a telepítőknek..... talán.....
előzmény: mountainman #79

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#80 2017. Július 18. - 16:20:55
0
Nem vagy egy könnyű eset.
Az egyik levélben írod, hogy nem találod a címemet, amikor megmondom, hogy érsz el, akkor pedig azt, hogy miért nem én írok!
Mert nem tudom mi érdekel!
előzmény: mountainman #79

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:UPS kamerarendszerhez?
#79 2017. Július 18. - 15:52:14
0
Ha nem A többit az Admin megoldja! Miért nem küldesz Te nekem egy e-mail-t, hogy okosabb legyek? Mellesleg pont most kell szünetmentes egy 16 kamerás rendszerhez, de idáig a P..er viszi a pálmát! ;D
előzmény: Nemkereskedő #77

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:UPS kamerarendszerhez?
#78 2017. Július 18. - 15:48:08
0
"Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon is, és a szakmában is. Elvileg valamikor szeptemberben kezdeném a Vagyonvédelmi rendszerszerelő OKJ-t, és olyan kérdésem lenne, hogy mivel sehol nem találok anyagot hozzá, de szeretnék nagyjából felkészülten nekifogni a tanfolyamnak, az email címemre tudnátok küldeni anyagokat hozzá?

....,,,...@gmail.com

Előre is köszönöm mindenkinek aki segít! :)"

Na ez egy publikus emil cím! Küldöm is neki az infót!
előzmény: Nemkereskedő #77
« Utoljára szerkesztve: 2017. Július 18. - 15:52:41 írta mountainman »

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#77 2017. Július 18. - 15:43:00
0

A fórumon nem lehet reklámozni!

A név (Nemkereskedő)  melletti zöld négyzet jelzi, hogy elérhető vagyok. Alatta van egy boriték, arra kattints.[/size]


[/size]

[/size]
előzmény: mountainman #76

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:UPS kamerarendszerhez?
#76 2017. Július 18. - 15:09:11
+2
"Bocsánat, ezt nem olvastam el figyelmesen. De ettől még nem lettem okosabb."
És tényleg. Mármint, hogy nem lettem okosabb.
A privát emil címet én nem találom, De ha ez a termék több helyen is kapható, szerintem már sokan belefutottunk volna. Valaki látott már ilyet? És ha igen hol?
Aki egy terméket el akar adni, az után ne kelljen már nyomozni...

előzmény: Nemkereskedő #75

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#75 2017. Július 13. - 22:16:07
0
Köszönöm a hozzászólásokat, a véleményeinket ütköztettük.[/font]
Ha valaki további információkra kíváncsi, keressen a nyilvános e-mail címemen. [/font]
[/font]
…….„Ha meg csak bosszantásból kommentelsz, akkor meg nem értem minek.”[/font]
Ha az eddigiekből ezt olvastad ki, akkor azt nagyon sajnálom![/font]
…….„Végigolvastam a történetet az elejétől. Bocs, hogy beleszólok. de ezekből az infókból nekem sem derült ki, hogy most mit is szeretnél. Ha van egy terméked, akkor dokumentáld szövegesen ill. normális élességű és felbontású fotóval[/font]
Következő levélben írod, hogy #54-ben leírt információkat mégsem olvastad, pedig abban van a lényeg az eszközökről.[/font]
……..”Akkor most kereskedő vagy, vagy nem? Nem zavar ha igen, de akkor legyen a termékről rendes infó, elérhetőség stb.”[/size]
A válaszmint már többször leírtam NEM, de a termék családot forgalmazzák biztonságtechnikai kereskedő cégek. Itt, vagy kapcsolatfelvétel után nálam – már nem anonim módon – rendelkezésre állnak a részletes műszaki adatok.[/font]
[size=78%]Úgy gondolom, hogy az eddig közölt információk elegendőek egy szakmai fórumon az érdeklődés felkeltésére. Az elv ismertetése volt az egyik, a jogi megoldás keresése a másik célom. [/size]
előzmény: mountainman #68

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!