Szerző Téma: Fizetős lett a paradox my home  (Megtekintve 38839 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Fizetős lett a paradox my home
#35 2017. Április 12. - 21:09:58
+1
Hogy lehet így kiadni valamit kézből?
előzmény: kero #30


Sajnos a Paradox már jó ideje ezt csinálja, lásd az érzékelők firmware-eit ...stb, ebből kezd nekem is nagyon elegem. Fizetőssé tenni valamit, ami még kész sincs, nincs letesztelve és nem működik az már tényleg a legalja 😏
előzmény: Helioport #31

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Fizetős lett a paradox my home
#34 2017. Április 10. - 20:47:44
+1
alapra a jelszót? És kéremszépen, akkor hol a biztonság? Mert kb. fél perc alatt törik fel távolról.
előzmény: Helioport #33

Nem elérhető Helioport

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Fizetős lett a paradox my home
#33 2017. Április 10. - 19:22:36
0
csak a babyware legeslegeslegeslegfrisebb verziójából fog menni. De mondom, utána webes felületről be kelljelentkezni az IP150-be, visszaállítani a gyári jelszót, majd úgy megy a dolog. Különben kizár.

előzmény: kero #32

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#32 2017. Április 10. - 18:20:02
0
Hát attól én is behánytam, hogy a magyar nyelvű nyomógombok "egymásra folynak".
Az meg szintén nem vicces, hogy én is megpróbáltam átírni az IP jelszót meg a portokat és utána nem működött a cucc. Talán, ha regisztráció előtt állítom át, akkor már úgy ismeri fel???
Ez így egy nagy rakás FOS.
előzmény: Helioport #31


Ja, és Babyware-ból nem értem el, pedig az egésznek a lényege az lenne.


Nem elérhető Helioport

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Fizetős lett a paradox my home
#31 2017. Április 10. - 17:58:17
0
Élőben kezdtem el használni a rendszert. Kissé döcögős ahhoz képest, hogy elvileg a másik, régi iParadox rendszer már aránylag kiforrott (legalább is nem omlott le úton-útfélen) azért itt az új Insite Gold app, ami tisztább, lágyabb, jobb... aztán hasraesés.
Nem vagyok elájulva tőle. Főleg, hogy effektív a használat lett fizetős....
A Kazal utcában erre mondták, hogy mostantól már felhő és mennyire jó lesz, mert lesz PUSH... hát jelentem iOS alatt nincs.
Az applikáció inkább röhej, nevetségesen néz ki az egymásra folyt gombokkal.
Már összepárosítani sem volt egyszerű, (az ip150 jelszavát alaphelyzetbe kell állítani, máskülönben nem megy, ami szintén nevetséges)
A legfontosabb ez a PUSH. Hogy lehet így kiadni valamit kézből?
előzmény: kero #30

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#30 2017. Január 13. - 21:26:12
0
Jó, hát ezt mind vágom, csak a Babywares elérésben nem voltam biztos.
A számokkal viszont egy kicsit össze vannak kavarodva a srácok.
A Powernél úgy mondták, hogy 10 USD/év és 25 USD/2 év (ami totál hülyeségnek tűnik) Aztán végigcsináltam egy regisztrációt, egészen a fizetési pontig, ahol választani lehetett a 10USD/év vagy 25USD/3 év között (így reálisabb)
Ez a 40USD/3 év sehol sem szerepelt eddig, arról meg szó nem esett, hogy a promóciós időszak után drágább lesz, csak arról, hogy addig lehetőség van az ingyenes kipróbálásra.  Az évi 10 USD egyébként szerintem eladható, a 25 dollárt soknak érzem.
előzmény: syn7h37ic #29

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Fizetős lett a paradox my home
#29 2017. Január 13. - 20:49:49
0
De eléred, csak fizetsz évente.
 "Elindítottunk egy új, más elvek alapján működő PMH DNS szolgáltatást is. Ezt igénybe venni egy regisztráció, és egy bankkártyával történő éves díjfizetés után lehet" "Az új szolgáltatás előfizetési díjai:
Próbaidőszakban: 10USD/1év és 40USD/3év
A szolgáltatás végleges indításakor (2017. március 1.) pedig: 24USD/1év és 55USD/3év
"
Eddig a PMH-ért nem kellett fizetni, most userenként lehet. Vagy a usert kell megkérni, hogy fizesse ő, és ő  legyen akkor regisztrálva, az új PMH-ra. Kb. ugyanaz lett, mint anno a LogMeIn. Az is pár felhasználóig ingyenes volt, most felhasználónként lehet fizetni. Még a dyndns is jobb, a 30 regisztrált account-tal. 
előzmény: kero #28
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 13. - 21:00:13 írta syn7h37ic »

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#28 2017. Január 13. - 19:44:50
0
Jól értem, hogy azt mondod, hogy ha az új szoftvert használom, az új PMH rendszerrel, akkor azon keresztül nem tudom elérni Babyware-ből a riasztóközpontot?


előzmény: syn7h37ic #25

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#27 2017. Január 13. - 19:39:03
0
Ahhoz képest a Power "kisboss" a partnernapon könnybe lábadt szemmel mondta el, hogy reggel telefonon beszélt a Paradox nagyfőnökkel, és mennyire meg "lettünk" dicsérve.
És elmondta, hogy örüljünk neki, hogy mi a "jó oldalon állunk".
Olyan sales-es szöveget nyomott le, hogy azt hittem nem bírom ki röhögés nélkül. Ha valami nem hat rám pozitívan, hát akkor ez az. Mondjuk ettől az új vállalatirányítási rendszertől is, ami a Kazal utcában van, kiver a víz. És egy csomó inkompetens, ismeretlen arc....


előzmény: Lacy #26

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Fizetős lett a paradox my home
#26 2017. Január 13. - 18:52:07
0
beszélgettem a Power boss-al , hát ő sem repes a paradox faxságai miatt...
de csinálni nem tudnak semmit, mi olyan apró polcocska vagyunk így Magyarország, hogy jó ha le sem szarnak.
kicsike de télleg kicsike megértés amiatt van hogy a főnök ugye magyar származású..de ez keves.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!