Szerző Téma: Eladó cuccok  (Megtekintve 18724 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető vikken

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Eladó cuccok
#68 2020. Május 21. - 11:00:20
0
43 db teljesen új Value STP 2xCAT6a süllyesztett fali doboz Fehér, 2.000,- Ft + ÁFA / db
https://www.secomp-international.com/en_US/value-cat-6a-class-ea-flush-mount-wall-jack-stp-horizontal-w/i/25.99.8490-20

Nem elérhető vikken

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Eladó cuccok
#67 2020. Május 21. - 09:26:51
0
4 db TELL ecoline SIA IP és 1 db TELL dualcom SIA IP kommunikátor antennával 5.000,- FT + ÁFA / db.

Fémdobozok:
(SZxMAxMÉ)
200x300x90mm zárral 1.500,- Ft + ÁFA / db
300x300x90mm zár nélkül 1.500,- Ft + ÁFA / db
175x200x90mm zár nélkül 500,- Ft + ÁFA / db

Nem elérhető regenyid

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 18
Re:Eladó cuccok
#66 2020. Március 04. - 09:42:49
0
Sziasztok,

Eladó egy SATEL VERSA10-es riasztó szett, kihasználatlanság miatt.
Teljesen hibátlan, csak bemutató darabként volt használva.

Csere is érdekelne. Ez esetben egy hasonló paraméterekkel bíró PARADOX rendszerre cserélném.

Szett tartalma, leírása:

Satel VERSA10 LCD-szett: SATEL VERSA 10 zónás telefon kommunikátoros riasztóközpont (VERSA10 1db) LCD kezelővel (VERSALCDGR 1db), szabotázs védett fém dobozzal és tápegységgel (AWO005 1db), valamint 2db PIR mozgás- (AQUAPLUS 2db) és 1db nyitásérzékelővel (SK1 1db), a tápegységre és fémdobozra 1 év, minden más összetevőre 3 év garancia, MABISZ

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:Eladó cuccok
#65 2019. Augusztus 24. - 00:32:03
+2
Ott a pont, egyetértek!
Ahol meg a szegénység b..ssza a nyomorúságot, és nem akarnak áldozni egy olyan rendszerre, ami miatt akár engem is felelőségre vonhatnak, hanem én építsek az ezer éves szarukból vára: viszlát!
Nem kell mindent elvállalni, manapság annyi a munka amennyit csak el győzől vállalni, miért ne lehetne a szarokat kitúrni, úgyis lesz rá megfelelő "szaki" aki elvállalja (had csinálja, meg tákolgassa is évente többször) .

előzmény: syn7h37ic #59

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Eladó cuccok
#64 2019. Augusztus 12. - 11:47:07
0
Sokszor megbeszéltük már, hogy miért NEM, de ha kimaradt:
http://biztonsagtechnikaforum.hu/index.php?topic=1309.0

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:Eladó cuccok
#63 2019. Augusztus 12. - 11:16:01
+4
Végigolvastam ezt a "regényt" az az érzésem, hogy itt nem mindenki úr  a hozzászólók közül.
Az az érzésem, hogy a regisztrációhoz meg kellene adni a rendőrségi engedély számát, mert aki címét és egyéb adatait nem meri megadni az nem biztos, hogy kolléga és lehet hogy engedély nélkül viszi el előlünk a munkát , mi pedig  járhatunk rendőrségi ellenőrzésre és tölthetjük a szerződés nyilvántartó naplót.

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Eladó cuccok
#62 2019. Augusztus 11. - 14:52:13
0
Sajnos az eladó cuccok nem szakmai zárt topik, így szabadon látogatható minden regisztráltnak. Mondjuk nekem már nincs olyan gondom, hogy régi cuccokat tartalékoljak a régi ügyfeleknek,. Szép lassan, de sikerült szinte nullára redukálnom a magánügyfeleket. Pár év ráment, de nem bánom. A jelenlegi ügyfélkör pedig nem az a réteg, ahol a régit kelljen foltozni. (van pár öreg holmi, de nem az a kategória, amihez már évtizede nincs cucc.)
Ettől függetlenül szoktam nézni ezt a topikot is, hátha felbukkan olyan, ami engem is érdekelhet ;D
előzmény: Lacy #60

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Eladó cuccok
#61 2019. Augusztus 11. - 14:42:03
+2
Még csak annyit, a személyiségi jogokkal, meg a privát üzenetek nyilvánosságra hozatalával kapcsolatban, hogy mondjuk Kiss István Józsefnek, meg Nagy Ádámnak vannak személyiségi jogai. MZ/X-nek, k29b-nek stb. nincsenek...ha értitek, hogy mire gondolok.

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Eladó cuccok
#60 2019. Augusztus 11. - 12:43:05
+2
Reflektálva arra a bizonyos panel vételre, 3 kezelő és egy panel csere nem kéne, hogy gondot okozzon. A Paradox rendszerek között az átjárás valamennyire megoldott, főleg, ha a 3.x, vagy újabb verzió van. Onnantól elég a panelt, és a kezelőket cserélni valamelyik SP szériára, mert az érzékelők lezárásai megfelelőek. És nem használtra.
Azt a nézetet tartom, ha valami már régi, és nincs hozzá support, akkor azt el kell engedni, és újat kell feltenni. Csak sajnos a ami napig él az a furcsaság, hogy a vagyonvédelmen akarnak spórolni a legtöbbet.
Én megértem azt is, ha valaki nem akar "csak" a 3 tasztra mondjuk 60e-t kiadni és belemegy egy használt panel vételébe. én magam is járok így rendszeresen ügyfeleknél hogy inkább egyelőre ezt választják, mint az újat mert a járulékos költségei sokkal többek mint amennyi a csak panel.
Akkor sincs gond, ha épp csak a panel árát sokallja. de az, hogy először mókásan beszól hogy a 10-15 panelem ára a 8000 aztán max 5-öt ad egyért, de ha adok 3-at is akkor benne van és mikor megírom neki, hogy egy azaz 1db-ot adok el neki max, akkor meg sértődik és hőzöng, és a szakmai és minden egyéb becsületességem kérdőjelezi meg. és ezek után még mindig finoman elküldöm a fenébe, akkor jön a gyalázkodó PÜ mikor letiltom akkor meg az email.
Kedves kolléga is kapott mert megvédett engem és elküldte a fószert. sajnálom, hogy így alakult, de továbbra is tartom: nem kellene minden ostoba barkácsolót beengedni egy szakmai fórumba. Ha nem bejegyzett telepítő, akkor így járt

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re:Eladó cuccok
#59 2019. Augusztus 11. - 12:17:22
+1
Lezárván ezt a témát:
Ha engem valaki megkeres, és az általam adott ajánlat nem megfelelő, akkor ebben az esetben elköszönünk egymástól, és megy minden a maga útján tovább. Az alkudozókat nem szeretem, különösen az olyanokat, akik másodszorra sem értik meg, hogy annyi a cucc, amennyi. Ha pedig azzal jön, hogy itt-ott fele, akkor vegye meg ott, és ekkor már fontolom a tiltást. Azt pedig különösen visszataszítónak találom, ha árzaklatás, erőszakos alkudozás után letiltom, akkor mail-ben bombázza tovább az embert. Az ilyen ember a szememben egy gerinctelen senki, ugyanis ha már olyan nagy legény, akkor szemtől-szembe csinálja ugyanezt a vagdalózást, nem vagyunk a bolhapiacon, és nem vagyok hajlandó odáig süllyedni.
Sajnos, ma már a következmények nélküli arctalan hőbörgők vették át az egész net felett az uralmat. (minimális túlzással) Rengeteg oldal van, ahol az FB kommentet felváltotta az anonim fórum motor, pl a discus, és egyebek. Ezeken az oldalakon újra elharapódzott a mocskolódás, és a virtuális verekedés. Politikai oldalakon pedig egyenesen visszataszító, és utálatot keltő, hogy egyesek mennyire lealacsonyodnak egy szintre. Sajnos a ténylegesen szakmai oldalak is ezért fognak kihalni, mert eltűnik az, ami kiemelte a többi  elektronikai oldalról őket, a kemény és szigorú moderáció. Manapság mindenki mindenhez IS érteni akar, és rengeteg önjelölt Mekk Mester szerel gyengeáramot. Csupán azért, mert az nem ráz... Reflektálva arra a bizonyos panel vételre, 3 kezelő és egy panel csere nem kéne, hogy gondot okozzon. A Paradox rendszerek között az átjárás valamennyire megoldott, főleg, ha a 3.x, vagy újabb verzió van. Onnantól elég a panelt, és a kezelőket cserélni valamelyik SP szériára, mert az érzékelők lezárásai megfelelőek. És nem használtra.
Azt a nézetet tartom, ha valami már régi, és nincs hozzá support, akkor azt el kell engedni, és újat kell feltenni. Csak sajnos a ami napig él az a furcsaság, hogy a vagyonvédelmen akarnak spórolni a legtöbbet.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!