Szerző Téma: Videotechnikai csatlakozók bekötése, átalakítók készítése  (Megtekintve 28767 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szaki

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 41

Nem elérhető szaki

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 41
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnák elvinni Fhd.jelet a dvr-től a monitorig min.12m távolságra.Ugyanis a vásárolt 10m-es vga.kábelen nincs kép csak Hd.felbontásban.A monitoron van még dvi csati is.A rögzítőn pedig hdmi.

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Nagy bátran beruháztam pár ilyenbe és mily meglepetés, működik   :D kb. 25 méter CAT5e kábel hosszon.

Szerencsére többet rendeltem, a kis ferdeszemű 1db anya és 1db apa csatit küld egy párként, így DVR és monitor közé 2 szett kell és két anya megmarad  :'( , arra még valamit ki kell majd találni (mondjuk egy ilyet: http://telectronic.hu/eladohwr/vga15f.htm )
előzmény: eXtra #5

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Igazad van, hülyeséget írtam, mert a DVR és monitor közé két apa kell, és csak a hosszabbításhoz szükséges az apa/mama páros!  ::kalapal:: ::halas::
előzmény: jachner #11

Nem elérhető jachner

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 42
az anyát hova kell tenni? a monitorba apa megy, a dvr-be szintén. vagy meg kell tartani az eredeti monitor vga kábelt és annak a végére jön az anya és azt kötöm össze a dvr-rel?
előzmény: eXtra #8

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Azt írja van átalakító a csomagban:

1 x VGA Extender Male To LAN CAT5 CAT5e CAT6 RJ45 Network Cable Female male head Adapter
előzmény: eXtra #8


Kici kínai gyakran nem érteni inglis, a kereskedőik a technikához pedig végképp nem értenek, úgyhogy mindig csak a képet nézd és a szöveget csak komoly fenntartással olvasd!  8)  1$ körül árulnak 1 db VGA-RJ45 átalakítót, de mint korábban írtam, egy apa és egy anya kell a sikerhez! Ezeket általában külön kell rendelni, mert egy kereskedőnél együtt még nem találkoztam velük...
előzmény: bcslaci #9

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Azt írja van átalakító a csomagban:

1 x VGA Extender Male To LAN CAT5 CAT5e CAT6 RJ45 Network Cable Female male head Adapter
előzmény: eXtra #8

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Ne felejtsétek el, hogy az apa (male) mellé egy anyára (female) is szükség lesz a valódi boldogsághoz! ::kalapal::
előzmény: jachner #7

Nem elérhető jachner

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 42
úúú de jó, köszi ez kell.


előzmény: eXtra #5

Nem elérhető Thowra

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 73
Ügyes megoldás, nekem is jól jött volna.
előzmény: eXtra #4

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!