Szerző Téma: Távfelügyeleti szolgáltató műszaki felügyelete  (Megtekintve 4103 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Az nettó szívatás.
előzmény: L. Pásztor #10

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Es az milyen, amikor egy vidéki városban kimegy az apech es elviszi a felügyeleti számitógépet, nevekkel, cimekkel, alaprajzokkal, jelszavakkal, mint bizonyitekot. Merthogy a diszpécserek nem jelentkeztek at rendesen és bejelentés nélkül 24-36-48 órát dolgoztak... etc, etc, etc.

Először azt hittem vicc ... de nem volt az ...
előzmény: SLC #8

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Meg fogom tudni.

előzmény: vg #7

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Divat lett manapság a távos cégeknél egymás b@sztatása.
Nemrég meséltek olyat, hogy egyik cég a másikat azért jelentette fel, mert "autójukkal elém kanyarodva balesetveszélyes szituációba sodortak "  ;D
Biztos valakinek volt egy főtörzs ismerőse aki jó mókának tartotta, ha telefonálunk egyet.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Vegzálni csak írásban tudnak, azon meg rajta kell legyen a törvényi hivatkozásnak :-*
előzmény: padisah #6

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Nem tudom, két cégnél is felmerült. Az egyiknek tudom, hogy van ilyen embere, a másikat vegzálják most.
előzmény: Lacy #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Úhhúú talán nem ez volna az első hogy a rendőrök akkora hülyeségeket mondanak és követelnek meg mint egy elefánt...
előzmény: padisah #4

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Vagyonvédelmi törvényben nem találom, de van ilyen, mert a rendőrhatóság emiatt felszólított egy távfelügyeleti céget, hogy kerítsenek egy szakmai-technikai irányítót, mert irgumburgum.
előzmény: eXtra #2

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Erre azért ennyi infó alapján nem sokat fogunk tudni mondani. Ha ténylegesen semmit sem kell csináljál csak a nevedet adod, az talál a legolcsóbb megoldás, de annak is meg kell kérni az árát. Mindazonáltal, ha kötsz egy szerződést, akkor azt úgy kell kötni hogy tudd teljesíteni és ne járhassál rosszul.
Ergo szerintem ketté kell bontani a dolgot egy készenléti díjra és egy esetleges valós kiszállási díjra. Utóbbi simán mehet kiszállás+ óradíj és munkaidőn kívüli pótlékok meghatározásával. Ez lehet akár meglehetősen magas is, hiszen úgyis azt mondják sose hívnak. A készenlét már csak megállapodás kérdése. Jah és persze lehet még egy változó a dologban, ez az előfizetők száma.
Szerintem.
 8)
Nekem azért meglepő, ha ilyen embert a szolgáltató nem tud kiállítani, de ezek szerint van ilyen...
([size=78%]300 ügyfélből ráadásul nem lehet megélni, az csak viszi a pénzt)[/size]
« Utoljára szerkesztve: 2016. Szeptember 20. - 06:17:42 írta vg »

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Szia!

Megköszönném, ha belinkelnéd azt a forrást, amiben ez írva vagyon.  ;)
előzmény: padisah #1

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!