Szerző Téma: Szinte teljesen sötét szobába ki milyen rejthető (nem infrás!) kamerát használna  (Megtekintve 2327 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 01. - 07:52:04 írta handras »

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Tegnap lemaradt, h az egyik partner cégünk forgalmaz-használ spéci kamerákat, igaz h nagyrészt orvosi és kutatási célokra.
A www.auroscience.hu  -n


előzmény: vlezlee #1

Hehe nekem az ügyfelem azaz az irodájuk riasztóját én szereltem (igaz nem nekik mert úgy vették, de engem is megörököltek a házzal) :)

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Tegnap lemaradt, h az egyik partner cégünk forgalmaz-használ spéci kamerákat, igaz h nagyrészt orvosi és kutatási célokra.
A www.auroscience.hu  -n érdemes rákérdezni ... de előre mondom h azok nem olcsó cuccok ...
Persze annyire nem drágák, mint a Flovel kamerák  ( www.flovel.co.jp )  de egy biztech project sztem nem tudná fedezni ... 


előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ha nagyon keves a feny, akkor ahhoz nagy-nagy ( fenyereju) optika kell, ami ugye nem rejtheto.
Tehat megvilagitas mindenkepp kell. Ha nem kell szines kep akkor jo az infra, szalagot csinalni nem nagy durranas. Ha valaki kezzel forraszt ossze szalagot, az meg mindig 100x olcsobb, mint egy profi kamera - mert azert van olyan is... amit max a film-ipar vagy az army tud megfizetni.

A decentralizalt infra megvilagitas jo otletnek tunik.
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Üdv kollégák,

Egy felnőttklubban kellene ajánlatot adnom kamerarendszer felújításra régi 600TVL analógról valami korszerűbbre. Sajnos sok helyiségben nappal is szinte éjszakai sötétség van. Mivel sok kamera koax-al van lefűzve és jelenleg nem megoldható az átkábelezés, csak valami nagy felbontású analóg esetleg IP-vel kiegészítve jöhet szóba.
Szívem szerint hikvision-t használnék, de nem találtam a termékpalettában megfelelő kamerát.
A helyzetet bonyolítja, hogy csak rejthető kamera jöhet szóba (füstérzékelőben, mozgásérzékelőben, mini pinhole ...stb) ez sajnos a tulajdonos fejlövése, hogy bent nem lehetnek kamera kinézetű kamerák.
A kültéri része nem egy nagy kaland, de amilyen kamerákat eddig próbáltam, azokon hiába ad meg a gyártó 0,01 LUX-ot, katasztrofális képe van ilyen sötétben.

Van valakinek valami titkos tippje? Esetleg létezik infra ledes ledszalag?



 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!