Szerző Téma: Fizetős lett a paradox my home  (Megtekintve 38853 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#75 2018. Augusztus 29. - 20:56:26
+1
Nem tudom, de iOS-nél botrány, hogy milyen hibák vannak. A magyarra fordított verzió vállalhatatlan...
De az Androidos sem hibátlan.

előzmény: RLB #74

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Fizetős lett a paradox my home
#74 2018. Augusztus 28. - 23:12:33
0
 Sziasztok!
Találkoztatok már hasonló hibával?
Az Insite az EVO HD zónaneveket random rendeli a zóna számhoz.
Csak IOS nél ,Androidnál "csak"ABC sorrendbe rendezi
Insite 2.3.0
EVO HD 6.90.008
Esetleg megoldás???

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Fizetős lett a paradox my home
#73 2018. Augusztus 22. - 00:41:53
0
Várható volt, anno úgy reklámozták, hogy a 10 és 25$ bevezető árak.
Paradoxtól sajnos szintén megszokott lett az elmúlt pár évben, hogy mindenük tele van szoftverhibákkal, de egyszerűen még én sem találtam jobb alternatívát (Jablotron JA100 esélyes lenne, de bazi ronda az összes periéria).
előzmény: kero #72

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#72 2018. Augusztus 21. - 20:27:02
0
Oszt föltűnt-e má' másnak is, hogy máris megemelkedett az Insite Gold szolgáltatás díja.
Az eddigi 10 dollár helyett 14 az éves, és 25 helyett 38 dollár lett a hároméves díj. Csak úgy megemlítettem...
És a sokadik firmware után is még mindig tele hibákkal...
 

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Fizetős lett a paradox my home
#71 2018. Június 01. - 00:23:43
0
A 2.0-ás verzió végre almás telefonon is normális sebességgel fel tud csatlakozni a központra 😊
előzmény: tomtm #70

Nem elérhető tomtm

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Re:Fizetős lett a paradox my home
#70 2018. Május 31. - 10:56:35
+4
Kedves Kollégák!

Megjelent az Insite Gold v1.5.1-es verziója, ami megoldotta az Android 8 PUSH küldési hibáját, illetve a napokban megjelent a v2.0.0-ás verziója, amiben szintén működik, és már támogatja a a HD88-as kamerát is, valamint már nem csak 8, hanem 16 kamerás rendszer is kialakítható.

Az Android 8-ban már egyedi értesítési hang és viselkedés is megadható a PUSH üzenethez, érdemes átnézni a telefon értesítési beállításait.

Az Insite Gold csatlakozást nem csak az IP150, hanem a PCS modulok is biztosítják, önállóan is, GPRS módban (ebben az üzemmódban telefonhívás nincs, de SMS újra igen, angol nyelven).
Nem csak a PUSH-t, hanem a kezelést és távprogramozást is biztosít.

A távprogramozás lehetősége azonnal él, ha a modulok internetre kerülnek, regisztráció nélkül is, ehhez csak a KÖZPONT SN számát kell ismerni. Ez minden központon rajta van egy etiketten, az SP/MG központoknál 10 számjegyű SN szám van, abból az utolsó nyolcat kell megadni, vagy soros csatlakozással kiolvasható a központból BabyWare-el. Kezelővel is kiolvasható, MG/SP paneleknél a 980-as címen, míg EVO-knál a 4000-es címen.
előzmény: kero #67

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Fizetős lett a paradox my home
#69 2018. Május 29. - 00:06:54
0
Oda a központpanel szériaszáma kell, legegyszerűbben babyware-el tudod kiolvasni
előzmény: fmarci #68

Nem elérhető fmarci

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Fizetős lett a paradox my home
#68 2018. Május 28. - 23:19:43
0
Sziasztok, egy olyan problémám van, hogy frissítettem a ip150-es modult 4.20-ra. azóta a hagyományos módon ugye nem működik. viszont az InsiteGold-ot sem tudom működésre bírni, mert nem tudom a S/N számot. az IP Exploring Tool kiír egy széria számot, de azt nem fogadja el.
Ugyan így nem tudok se az In-Fielddel se a BabyWare-rel kapcsolódni.

van bárkinek ötlete, hogy mit próbáljak ki?

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Fizetős lett a paradox my home
#67 2018. Április 03. - 11:52:35
0
Köszönöm a tippet, igazából nem szeretnék visszaállni az Android 7-re. (Nem mintha bármi kifogásom lenne ellene, nincs vele semmilyen tapasztalatom, ahogy a 8-al sem.) Ma beszéltem a Power-el, tudnak a problémáról és a Paradoxnál dolgoznak a frissítésen. Most már megvárom.
előzmény: eXtra #66

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Fizetős lett a paradox my home
#66 2018. Április 03. - 04:16:31
+2
http://www.stechguide.com/downgrade-huawei-p10-from-android-oreo-to-nougat/
Tudom, hogy nem a legszebb megoldás, de nem te lennél az első, aki oreóról visszamegy nugátra... ;)
előzmény: kero #65

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!