Szerző Téma: Mozgásérzékelő hiba  (Megtekintve 3187 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Mozgásérzékelő hiba
#7 2018. Április 21. - 11:00:51
+1
Urak !

Látom rengeteget szenvedtek a táp problémákkal. A problémák nagyrésze nem látható a szokott a 800Ft-os gagyi csájníz multiméterrel. Vegyetek egy ilyet ... nem egy nagy lóvé:
https://www.banggood.com/MINI-DSO211-DS211-ARM-Nano-Pocket-Portable-Digital-Oscilloscope-p-977755.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN
És egy csapásra csaknem minden táp probléma azonnal láthatóvá válik, és sok-sok szivástól, felesleges kiszállástól mentitek meg magatokat ...
Szines gumi-koton is kapható hozzá, ami megvédi a leeséstől.

Ha többen is eccerre rendelnek, akkor meg a postaköltség/vám/kezelési költség/egyéb sarc is oszlik többfele.
előzmény: Kovács József #6

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:Mozgásérzékelő hiba
#6 2018. Április 21. - 09:11:56
0
Meg kellene próbálni csak akkumulátorról az érzékelőket, hogy akkor mit csinál, mert a központ akkumulátor tesztjénél leeshet a feszültség. Ha akkor is villog akkor érzékelő, ha nem akkor táp.

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Mozgásérzékelő hiba
#5 2018. Április 19. - 18:30:24
0
Én jártam úgy, hogy egy bizonyos központnál, ha nem volt rádugva az akku, akkor minden egyes akkuteszt alkalmával a rendszeren lévő régebbi infrák bevillantak (riasztottak). Rádugott akkuval a hiba megszűnt. Csak gondoltam, hogy esetleg ha rossz az akku, akkor ugyanez előfordulhat.
Mindenesetre valamilyen tápfesz zavarra gyanakodnék én is.
előzmény: Janó #4

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Mozgásérzékelő hiba
#4 2018. Április 19. - 16:58:23
+1
SP7000, 476+ érzékelővel, én a tápra gyanakodom.
előzmény: kero #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Mozgásérzékelő hiba
#3 2018. Április 19. - 06:11:34
0
ugyan nem így d ea Pyronix-ek újabban hasonló ütemesen villog és ezzel persze együtt a riasztáskimenete is ..

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Mozgásérzékelő hiba
#2 2018. Április 19. - 00:02:35
+1
Milyen érzékelő, milyen központ?

előzmény: Janó #1

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Mozgásérzékelő hiba
#1 2018. Április 18. - 23:13:22
0
Hali,

Találkozott már valaki olyan hibával, hogy a mozgásérzékelőnél a kontroll led kettőt villan - szünet - ismét kettőt villan. Természetesen nincs mozgás előtte.
Nem olyan rég lecseréltem 3 érzékelőt ami döglött volt, az újonnan felszerelt érzékelők kb. 1,5 hónapot üzemeltek és utána produkálták ezt a hibát.....de mindhárom.
Cserekor a tápfesz rendben volt. A jelkábel DEOL-ba van kötve.
Pénteken megyek az ügyfélhez....csak agyalok, mert eddig ilyennel nem találkoztam.


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!