Szerző Téma: Vezeték nélküli kamera?  (Megtekintve 15146 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lordcroft

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 43
Re:Vezeték nélküli kamera?
#7 2014. November 05. - 14:01:25
0
Vezeték nélküli kamerarendszert még sosem építettem...Valakinek van esetleg alternatívája rá?
Első gondolatom egy ip kamera rendszer nvr-el, amelyek között a vezeték nélküli kapcsolatot wifi ap-kel építeném ki. de elég költséges játék ez. Valakinek működő alternatívája, ami akár költséghatékonyabb?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Vezeték nélküli kamera?
#6 2014. Április 02. - 14:10:42
+1
És a König feliratú digitális "hiperszuper" digitális jelátlövőt messzire kerülje mindenki! Én nagyot buktam vele :( .
Egy ismerősöm ismerőse azt hallotta valakitől, hogy nem csak a König electronic jelátvivője sz*r, hanem az egész "márka" az, mert ez a cég leginkább csak olcsó kínai vackok "németesítésével" foglalkozik...  ;)
előzmény: Offroadrunner #5

Nem elérhető Offroadrunner

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Vezeték nélküli kamera?
#5 2014. Április 02. - 11:16:27
0
Esetleg a rögzítő képét rá lehet tenni a kábeltévé koax kábelére rf modulátorral utána a tévén behangolni a megfelelő csatornát. Én már csináltam ilyen összekötést. Levegőben rálátással évek óta tökéletes. Ugyanez betonfödémen keresztül lakásban: Sz*r :) . Aztán bekábeleztem :) .  És a König feliratú digitális "hiperszuper" digitális jelátlövőt messzire kerülje mindenki! Én nagyot buktam vele :( .

Nem elérhető szaki

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 41
Re:Vezeték nélküli kamera?
#4 2014. Március 07. - 19:26:46
0
Tc.

A rádiós átvitellel az a baj,hogy általában 480Tvl.-nél nem megy fentebb.

A vifis konverter meg szerintem nem olcsó.
De keress rá az ebay-n.szerintem kb.feleárba van mint nálunk.Csak a kiszállítás nem gy


előzmény: orkenyip #44

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Vezeték nélküli kamera?
#2 2014. Március 06. - 21:47:05
0
Geovision-nek van IP alapon működő megoldása erre (wifi akár jó is lehet), de most hirtelen nem jut eszembe a neve és nem is olcsó.
előzmény: orkenyip #44

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Vezeték nélküli kamera?
#1 2014. Március 06. - 21:41:52
0
Akkor egy új kérdés :)
VGA vagy composit jel átvitele vezeték nélkül.

Van egy DVR amit szeretnének egy TV-n nézni. Kábelezés kizárt, és kb 50m és két téglafal választja el a DVR-t a TV-től.

Valakinek tapasztalata, ötlete mit lehetne használni?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!