Szerző Téma: DVR/NVR kliens egy távoli tévén?  (Megtekintve 14761 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#29 2019. Május 03. - 10:19:32
0
Ez a része tényleg f@szság, de bízzunk benne, hogy majd ezt is átgondolják és javítják (ha egy mobil app képes a rögzítőről visszajátszani, valszeg a rögzítők kliensébe is implementálható ez a funkció). Viszont ha a távoli videofalra hiánypótló megoldást jelent (kb. egyedüliként a hazai belépőszintű palettán!), az már komoly  előrelépés.

Vicces lesz, hogy a Hikvision rögzítők mögé Techson kliensek biztosítják majd a videofalat, de ha a Hik ilyen balf@sz, akkor ez van...  ;D
előzmény: vlezlee #27

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#28 2019. Május 03. - 10:15:43
0
Ez a megoldás már régóta elérhető, egy másik, magyar piacon jelenlevő termékcsaládnál is.

Azzal gyakori megoldás, hogy a portásokhoz kerül egy HDD nélküli NVR és csak a szükséges kamerák képe van az adott rögzítőre felvéve. Így nincs rá mód, hogy babráljanak a rögzítést végző NVR-rel.
előzmény: eXtra #26

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#27 2019. Május 03. - 10:08:26
0
Nem, rossz, de van 1 nagy hibája jelenleg.  Visszanézni csak azokat a felvételeket lehet, amelyek a kliensként használt távoli rögzítő saját hdd-jén vannak 😞
előzmény: eXtra #26

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#26 2019. Május 03. - 07:58:14
0
Vééégre! Köszönjük Techson, hogy imáink meghallgattattak!  ::tapsol:: ::halas::
https://m.securifocus.com/?pagename=hir_reszlet&hir_id=6610

Nem elérhető sat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#25 2019. Március 25. - 10:45:33
0
Szia,

Ha androidos a TV akkor kb nincs akadálya, androidos "okosítóval" sikerült már
előzmény: padisah #24

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#24 2019. Március 25. - 08:15:38
0
Sziasztok!
Ha már itt tartunk: lehetséges valamilyen Hikvisionhoz való mobilos kliens közvetlen futtatása okos TV-n? Van egy rögzítő a rendszerben, nincs lehetőség a HDMI-t elvinni a TV-hez, viszont a TV is rajta van a hálózaton.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#23 2019. Március 24. - 16:22:31
0
Other Device Type1-nek kivalasztottad?
 :o
Mar ha Hiki
előzmény: kisapa63 #22

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#22 2019. Március 24. - 10:25:52
0
Telepítettem az NVMS1000-et de nekem valamiért nem akar működni. Egyetlen eszközt sem lát amit hozzáadtam még a helyi hálózaton lévőket sem.
előzmény: eXtra #18

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#21 2019. Március 16. - 18:59:49
+2
Nem tudom. Valahogy az ugyfeleknek mindig megszepul az NVMS amikor megtudjak a Digifort arat.....
 :P :o
előzmény: eXtra #20

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR/NVR kliens egy távoli tévén?
#20 2019. Március 16. - 18:40:34
0
Régen a Bosch infrák papírdobozán vastag fekete filccel át kellett húznom a made in China feliratot, hogy az ügyfél ne verje bele a csúfot, de szerencsére ma már mindenki tisztában van vele, hogy Kína megkerülhetetlen...  8) Tény, hogy a kínaiak sz@rnak az európai minőségre és  elvárásokra, de mivel nincs helyi alternatíva, ezért be kell érnünk a kínai szutykokkal. Szerintem is szégyen, hogy az a fostalicska iVMS nem tud videófal funkciót és ezért hik rögzítőhöz kénytelen vagyok más gyártó szoftverét használni, de az NVMS legalább működik.  ;) Az NVMS hikvision streammel kicsit instabil és érdemes rendszeresen újraindítani, de amíg nincs alternatívája, addig az ügyfél csak ne fikázza!  8)
előzmény: vlezlee #19

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!