Tűz- és behatolásjelzés > Távfelügyelet

Satel Integra + ETHM-1

(1/19) > >>

eXtra:
A guardx és dloadx különböző portokat használnak... Forwardoltad a dloadx portját is?  ;)előzmény: Egom_mi #91

Egom_mi:
Kedves Extra, köszönöm a választ, kérdést. A kimeneteket több célra használom, az egyik hogy a ház körüli reflektorokat kapcsoltatom fel vele, és egy bizonyos ideig kell hogy világítsanak. Innen a bűvészkedés a mono és a bistabil állapotokkal.
ciao mielőzmény: eXtra #89

Egom_mi:
Szia Vg, köszi. Valami oknál fogva a bistabilt gondoltam az időzített kapcsolónak, de teljesen igazad van, a nevéből rá kellett volna jönnöm. Ez így sok mindent meg is magyarázott.
Viszont lett egy újkeletű problémám, hogy a helyi usb kapcsolaton kívül a netes verziónál állandóan "a panel nem kész a kapcsolódásra" üzenet jön fel a dloadx-ből.
Volt már ilyen az elején, amikor az rs232 kábel hiányzott az eth és az alaplap között. De most ott van. És érdekes módon a guardx be tud jelentkezni, ugyanezen az " útvonalon". Nagyon zavar hogy csak az usb-n keresztül érem el, mert hát nem vagyok a helyszínen mindig, szükségem van a távoli elérésre. Most már egy napja mindent kipróbáltam, még routert is cseréltem hogy megnézzem mi lehet az oka... Any idea?

kösz mielőzmény: vg #90

vg:
A BIstabil ugye két stabil allapot amit te valtasz, a monostabil amit te irsz, hogy x ido utan visszaall. Tehat egy hagyomanyos ketallasu kapcsolotol ne varjal automatikus helyreallast idofeltetel alapjan.
előzmény: Egom_mi #88

eXtra:

--- Idézetet írta: Egom_mi - 2018. December 19. - 18:44:34 ---Szerencsére az alkalmazás (iOS és Android egyaránt) a háttérbe rakva kilép, és a port felszabadul.
--- Idézet vége ---

Örvendetes, hogy ezt legalább megoldották. :)

A kimenetet pontosan mire programoztad? Máshol (PC, kezelő, LED, stb.) már látod, hogy az adott kimenetet visszaállította az időzítő, de a mobil app nem a kimenet megváltozott állapotát mutatja, jól értem?előzmény: Egom_mi #88

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése