Szerző Téma: Szakértelem nélkül vásárolt DVR és kamera beüzemelése  (Megtekintve 4007 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető joci01

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Techson MN4316 os dvrt szeretnék távoli elérésre konfigurálni.
Telekom a szolgáltató,zte zxv10 h201 a modem és fix ip cím van.
Mint a fórum címe is adja ,nem vagyok szakmabeli,így légyszi ezt vegyétek figyelembe :)

Köszönettel:
joci

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Vettem egy 5mpixeles 8-as /hd-tvi/rögzítőt és hozzá 1 szintén 5-ös kamerát, viszont a beállítások menüben nem tudom kiválasztani az 5mpixeles képet, csak a 2-es illetve a 4-es választható ki! A 3mp szintén sehol! Nincs kiszürkülve, hanem konkrétan nincsenek benne a menüben!
Véletlenül nem kamera nélkül akartad bekonfigolni a rögzítőt?  8) Ha rá lesz dugva a kamera, akkor meg fog jelenni az 5MP-es lehetőség is... Ha mégsem, akkor belemész a kamera RESOLUTION menüjébe és átállítod 5MP-re! ;)
előzmény: porondmester #9

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Hi, Hikvisionnál, mindig klikkelni kell a “következő” gombra. Az menti az oldalon történt beállításokat.
előzmény: porondmester #9

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Milyen kábelt használsz a kamera és a rögzítő közöt?
előzmény: porondmester #338

Nem elérhető porondmester

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Nem ip kamera.








előzmény: vlezlee #337

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Ip kamerához miért nem nvr?
A rögzítő és a kamera pontos típusa sokat segítene.
előzmény: porondmester #336

Nem elérhető porondmester

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Köszönöm az infókat!

Az a helyzet, hogy több anomáliám is van.

Vettem egy 5mpixeles 8-as /hd-tvi/rögzítőt és hozzá 1 szintén 5-ös kamerát, viszont a beállítások menüben nem tudom kiválasztani az 5mpixeles képet, csak a 2-es illetve a 4-es választható ki! A 3mp szintén sehol! Nincs kiszürkülve, hanem konkrétan nincsenek benne a menüben!
 
Vagy a hálózati beállításoknál beírtam a fix ipcím beállításokat, elmentettem, viszont tovább lépdelve a menüben, ha visszatérek a hálózathoz, akkor csak a dns szerverek maradnak benne, az összes többi már beírt dolog kitörlődve!

Vagy élőképnél nem tudom fixen beállítani a Main stream-et/1/ állandóan ha ellépek az élőképről akkor átállítódik AI folyamra/2/

Csináltam egy firmware upgrade-t, de a helyzet változatlan!

Lehet, hogy rossza rögzítő?

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
:) Jól emlékszel, volt ilyen sorozat. A QR kód nem szükséges, a verifikációs kódot már szabadon lehet beállítani mint a jelszót.
előzmény: czegany #334

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Hi!
Ha jól emlékszem a QR kódot és a v erification numbert csak monitorról látod, illetve tudod állítani.


előzmény: vg #331

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
nincs ra szukseg
előzmény: kero #332

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!