Szerző Téma: Perfecta - Új Satel riasztóközpont család  (Megtekintve 8929 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
De.  8)
előzmény: handras #33

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Minden normális központban beállítható az ac hibajelzés késleltetése, ebben nem?   :o
előzmény: Wineman #28

Nem elérhető pattila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
Megnyitod a progit, kiválasztod a kezelőt. És csak a hibáknak a hangját leveszed. A többi hang meg marad. De a hiba nem fog csipogni, vagy csak le veszed egy olyan hangerőre, ami nem idegesítő hajnali 2-kor. Illetve a hibamemóriából is kiveheted a hibát, így ha hiba keletkezik, de az megszűnik akkor nem fog bent maradni és tovább csipogni, meg villogni (de az eseménynaplóban természetesen benne marad).
előzmény: Wineman #28

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Én csak a leírását olvastam, de ha jól értem, neked otthon ilyen rendszered van, úgyhogy próbáld ki nyugodtan...  8)
előzmény: Wineman #30

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Nem jelzi hanggal a riasztásokat? Szóval riasztás esetén csak a sziréna szól, a kezelő nem? A belépési késleltetést jelzi így?
előzmény: eXtra #29

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Üdv!

Perfectánál hogyan lehet kikapcsolni, hogy AC hiba esetén ne csipogjon? Eléggé idegesít éjjel 2-kor, amikor 1 másodperces AC hiba miatt elkezd csipogni és fel kell kelnem...

Nem elérhető pattila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
A Satelnak két vezeték nélküli megoldása az egyik az ABAX a másik a MICRA.

Az Abax két irányú 868 MHz a Micra egy irányú 433 Mhz.

A vezeték nélküli Perfectákban Micra van beépítve. Tehát a Micrás eszközöket támogatják. Ezeknek 200-300 méter van nyílt terepen hatótávolság meghatározva. És elvileg 3 évig bírják elemcsere nélkül, 5-ig ha e-save módban van.
https://www.satel.pl/hu/produktid/613#cat481

előzmény: Wineman #26

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
A rádiós érzékelőkről tud valaki nyilatkozni? Hatótávolság, stabilitás vonatkozásában. Úgy látom, hogy CR123A akkut használnak, meddig bírják ezzel? Mindegyik Satel gyártmányú rádiós érzékelő kompatibilis a Perfectával?

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Én kérek elnézést.
előzmény: BeniJoe #24

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!