Szerző Téma: Digiplex  (Megtekintve 42991 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Digiplex
#18 2012. Február 01. - 20:59:42
0
Komolyra fordítva: ez így igaz, ahogy írod vlezlee. Részemről lezárva.
előzmény: vlezlee #17

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Digiplex
#17 2012. Február 01. - 20:48:26
0
Ne kezdjünk el hitvitát már megint, hogy paradox vagy dsc vagy éppen valami más. Én is paradox user vagyok, de néha kifejezetten örülök, ha valami számomra ismeretlen rendszert kell megismerni és szerintem ugyanúgy megvannak más rendszernek is a hasonló jelegű gyermekbetegségei.
előzmény: TCsaba #16

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Digiplex
#16 2012. Február 01. - 20:41:17
0
Hát igen! Ilyenkor nagyon nem értem miért néznek le a Paradoxos szerelők a környezetemben, hogy én Satelt szerelek?
 
Kijön egy Paradox termék jönnek a reklám anyagok, hogy így meg úgy, aztán meg itt sorra olvasom Tőletek, hogy még ez is baj vele, az is. No de inkább nem szítom a VG által meggyújtott tüzet.  ::hide:: ::hala:

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Digiplex
#15 2012. Január 31. - 21:15:36
0
Na végre megint mindenki DSC-zni fog, mint anno :-* ;D ::gun:: ::zold_beka:: ::csodalkozik:: ::hide:: ::hehe:: ::taps:: ::fire:: ::hala: ::piasok:: ::kalapal::
Amúgy meg az is répa, aki nem vár legalább fél évet egy Paradox termék bevezetése után. Ez amiről -én eddig- tudok kb. az 5. sikertelen termék bevezetés. Jah és soha nem voltam fan, csak ha ragaszkodnak a cucchoz foglalkozom vele.

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Digiplex
#14 2012. Január 31. - 18:26:55
0
Sajna egyik ügyfelemnél is előfordul ilyen hiba SP5500-as központtal, egyenlőre nincs rá megoldás :(
Bár itt olyan is előfordul, hogy csak szimplán nem ad sípoló hangjelzést a kezelő bejárati késleltetésnél. SPC17xx szériánál is sok volt az ilyen jellegű hiba.

előzmény: teboy #12

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:Digiplex
#13 2012. Január 30. - 22:39:33
0
"Korán" kezdted el használni a kezelőt! Paradoxéknál meg kell várni, míg az újdonságok kiforrják a gyermekbetegségeket, utána lehet "üzembiztosan" használni az eszközöket. Az Esprit E széria pld. sajnos elhalálozott valamelyik ilyen gyermekbetegségben... :)
Bocs, tudom, hogy ez érdemben nem segít. Dehát az évek tapasztalatai ezt mondatják velem.

előzmény: teboy #12

Nem elérhető teboy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Digiplex
#12 2012. Január 30. - 19:29:09
0
 
Sziasztok!
 
Elég érdekes dolgot művel egy Evo 48 központ TM40-es kezelővel.
Vannak napjai amikor kifogástalanul működik. Utána megmakacsolja magát, beírja az ügyfél a kódot, meg is jelenik a a négy x a kezelőn majd egyszerűen lefagy. Megáll a késleltetés jelző épp az adott másodpercnél (még lenne idő van hogy még 12 mp van hátra.) majd addig amíg be nem riaszt nem lehet vele semmit sem kezdeni.
Firmwaret frissítettem a kezelőn és a központon is, próbáltam a lassú égy a gyors buszsebességet is, a táp igazából túlméretezett, átjelzőnek külön tápegység használva (nincs trafó megosztás), kábel védőcsőben, nincs megtépve, rendesen árnyékolva és mégis produkálja a hibát.
 
Szóval ebben szeretném a segítségeteket kérni, hátha vmi elkerüli a figyelmemet.
Előre is köszönöm
 
 
Tomi

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:Digiplex
#11 2011. Október 12. - 08:05:03
0
A hibát olvasva valahogy ezek szerint mégis a sziréna amikor szól valahogy visszadolgozik a vevőre és azért jelez, mert a tápelvételkor csak a saját akumulátorát használja és nincs mögötte a risztó tápja.
előzmény: Lacy #10

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Digiplex
#10 2011. Október 11. - 22:38:43
0
Én is jártam így - le is írtam itt valahová :) -
nekem az segített, hogy vezérlés helyett töltésbontással megy azóta a sziréna
előzmény: pappzs #8

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Re:Digiplex
#9 2011. Október 11. - 22:28:38
0
Hello Mindenkinek!
A Paradox TM4 (nem az újabb TM40!) kezelőjéhez vki el tudná küldeni az SD kártya eredeti tartalmát? Eltűnt a kezelőből a kártya az építkezés során és bár nem életbevágó a kezelő működéséhez, szeretném ha mégis meglenne. Ha vki esetleg rakott fel ilyet és lementette magának küldje már el a ztm@freemail.hu címre. (A Paradox/Power/Trioda honlapján nincs meg, ott már néztem.)
Előre is kösz.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!