Szerző Téma: Milyen GSM modult vegyek?  (Megtekintve 63752 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#165 2019. Február 14. - 11:59:46
0
Igen és mégse. Azért mert az appot meg kell nyitni, csatlakozni kell, stb. Nem mellesleg sok autóban van programozható IR távirányító, azaz mindig kéznél van és úgy komfortosabb...
Mindig mondom: a világot a lustaság és kényelem mozgatja....
 :P

Ui: nem nincs olyan kényelmes az app
 ;)

előzmény: L. Pásztor #28

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#164 2019. Február 13. - 22:01:54
0
Csak a partvonalról kérdem:  mi a francnak kell 2019-ben egy kapu kinyitásához távirányitó (pláne távirányitók halmaza) ha telefonról ingyen is nyitható, és a kütyü 10khuf-ba (sem) kerül ???

előzmény: Ryki #27

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#163 2019. Január 29. - 19:11:26
+2
jah ugy tűnik mindenki kapott ilyet én is ... szlovák valami de tipikusan az a hely, ahonnan még utánvéttel sem sőt ha ők fizetnének sem vásárolnék
többnyire minden olyan honlap, ahol ömlengő vásárlók beírásai vannak, kamu üres dumás nulla értékű fos.

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#162 2019. Január 29. - 16:41:26
0
Tapasztalat még nincs , de .. honnan jutottak az email címekhez célzottan? http://trikdis.hu/afa-mentes-vasarlas-eu-adoszammal ?

előzmény: Wineman #161

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#161 2019. Január 29. - 11:08:21
0
Üdv!

Ismeri valaki a Trikdis átjelzőket? Ma kaptam egy e-mailt, melyben annyira dicsérik, hogy majdnem vettem belőle 10-et. Állítólag sokféle gyártó sokféle központjával kompatibilis. Tapasztalat?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#160 2018. Október 04. - 13:42:45
0
A TELL support azt mondta, hogy a felhasználók importja csak távprogramozás közben nem működik, mert a felhasználók törlése alatt az aktuálisan távprogramozó admin is törlődne az eszközből, de a szoftverbe tesznek majd egy felhasználók tömeges hozzáadása funkciót, ami ezt a problémát is orvosolhatja...  ::eljen::
előzmény: eXtra #158

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#159 2018. Október 01. - 21:14:59
0
Keresgéltem a TELL Gate Control PRO alternatíváit és hasonló tudásban (1024 user, 2 out, ioT, stb.) a Satel GPRS-A lett volna, de azoknak meg teljesen elgurult a gyógyszerük vagy kiléptek az informatikusaik, mert a letöltött eseménylistával szó szerint semmit nem lehet csinálni. Az hagyján, hogy neveket nem lehet a telefonszámokhoz rendelni, mert azt egy excel táblával megoldja az ember, de hogy a letöltött eseménylistát csak nézegetni lehessen, az kemény! Se fájlba letölteni, se szövegként kijelölni és másolni nem lehet, csak a monitorodon nézegetheted...  8-O ::noormalis::

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#158 2018. Október 01. - 21:02:25
0
Adott egy TELL Gate Control PRO 1000, ami ugye -elviekben- 1000 felhasználót képes kezelni. Az eszközön a legújabb fw van (v3.0.2.5476) és szintén a legfrissebb (v3.0.0.6603) programozó szoftverrel használom, amiben TILTOTT A FELHASZNÁLÓK IMPORTJA... Az normális, hogy az 1000 felhasználós rengeteg egyedi opciót kezelő eszköz nem tud felhasználókat importálni? A tököm leszállt mire az 53 júzernek egyesével az összes jogosultságát bekattintgattam, de mi a franc lesz, ha majd több százan lesznek és neadjisten' bedöglik a modul, aztán újra kell programozni az egészet?   ::bummafejbe::

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#157 2018. Augusztus 09. - 19:51:54
0
Nekem nincs fent én meg a régit használom. De akkor mikor kint voltunk ügyfélnél defloc.hu support is próbálta illetve power support is azt mondta nem lehet. Látszólag elmenti majd utánna DHCP-vel ment tovább.
előzmény: vlezlee #156

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Milyen GSM modult vegyek?
#156 2018. Augusztus 08. - 22:11:01
0
IP Locate programban jobbklikk a modulra és module setup.
Nekem 4.30-as firmware-el megy, ennél újabb tudtommal nincs
előzmény: orkenyip #155

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!