Tűz- és behatolásjelzés > Távfelügyelet

Fizetős lett a paradox my home

<< < (2/21) > >>

Lacy:
az biz 6 előfizu.. nem hülyék ezek odaát, csak egyre éhesebbek
előzmény: RLB #99

RLB:
A legtöbb ügyfél megérti ,de mit tehet az aki mind az 6 rendszerét iparadox-val kezelte? Ez 6 előfizetés ?
előzmény: kero #98

kero:
Én már elkezdtem felkészíteni rá az ügyfeleimet, és eddig egyetlen negatív reakciót sem kaptam, egész megértően fogadták. Talán csak szerencsés vagyok az ügyfelekkel, bár mondjuk egyik sem a "jónapot, melyik a legolcsóbb riasztó?" kategória. Amelyik ügyfél egyébként elzárkózik a fizetéstől az InsiteGold-ért az magára vessen, nehogy már én törjem a fejemet emiatt!
Mondjuk a Dyndns is 55 dollár lett egy évre (30 regisztrációra), amit eddig sosem hárítottam át az ügyfelekre, úgy voltam vele, hogy a telepítések költségébe belefér az az egy főre jutó 500 Ft.
előzmény: syn7h37ic #97

syn7h37ic:
Ezt tudjuk. De hiába a három év, ha elzárkózik az üf az újabb fizetéstől. És a tapasztalat azt fogja mondani, amint leállt a régi rendszer, jön a roham, hogy ménemjóezaszar. Ezéfizettemennyit?
előzmény: vlezlee #96

vlezlee:
Azért 3 év szerintem elég idő az átállásra, már régóta tudjuk, hogy ez lesz. Az általad leírtak többi részével teljesen egyetértekelőzmény: syn7h37ic #95

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése