CCTV > Kamerák

Kültéri megfigyelés: IR kamerák vs. hagyományos box kamerák +megvilágítással

(1/3) > >>

vg:
A rögzítők túlnyomó többsége is 12V-al működik........... 8) :o előzmény: Janó #13

SLC:
Bocs nem is kerestem,mert közben főállást vűáltottam és nemnagyon értem rá, de jövő héten neki látok megkeresni!előzmény: vagyok #12

Janó:
Vásároltam én is 8-as kameratápot, igaz az akku nélküli fajtát és úgy oldottam meg, hogy kis számítógépes szünetmentesre (500 VA) tettem a kameratápot és a rögzítőt is. Tökéletesen működik és a rögzítőnek is van egy kis áthidalási ideje.....

vagyok:
@SLC:
Sikerült előkerítened azt a tanulmányt, amit a IR ledek korai elhalása és a megfigyelt terület zöld növényei összefüggésével kapcsolatban említettél?
előzmény: SLC #2

vagyok:
Nekem, aki inkább felhasználói oldalról közelítem meg a feladatott (mert idevágó szakmai tapasztalataim nincsenek), egyszerűbb megoldásnak tűnik választani egy megfelelő méretű-teljesítményű komplett központi szünetmentes tápegységet (pl. egy ilyet, vagy egy ilyet), aminek az egyik aljzatába hagyományos módon becsatlakoztatom a rögzítő egységet, a többibe pedig a kamerák tápegységeit (pl. ilyet, vagy ilyet) majd ezekhez megfelelő táposztón (pl. ilyenen) keresztül csatlakoztatom a kamerákat. Szóval nekem ez egyszerűbbnek tűnik egy szünetmentes tápellátású rendszer összeállítására, mert csak fogom és összedugom az egységeket, ahelyett, hogy kábeleket kellene bekötözgetnem és egyebek...

De szakmailag mennyire jó-korrekt-üzembiztos megoldás ez?
Hol az esetleges hiba a gondolatmenetemben?előzmény: klaci #6

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése