Szerző Téma: Eladó cuccok  (Megtekintve 18702 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Eladó cuccok
#48 2019. Augusztus 10. - 20:41:22
+2
Na most már télleg elég kell ezt nekem eltűrni?? ADMIN!!!!
mivel nem pü jött mert letiltottam a nemnormálist ezt kaptam emailben:

Idézet
Büdös  gyökér!
Örülök is, hogy nem vettem ilyen szarkeverőtől semmit, főleg nem 8 ezerért!
Fogjál kezet a haverjaiddal és baszd arcon magad!

mindenki vonja le a tanulságot, és azt hogy szóba áll-e egy ilyen -ráadásul nem szakmabeli - gyökérrel.. már elnézést de nincs jobb szó rá.

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Eladó cuccok
#47 2019. Augusztus 10. - 20:06:21
+1
Virsli van?
Nem is vót!
Harc se.
Csak ez most így sikerült.
előzmény: eXtra #42

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Eladó cuccok
#46 2019. Augusztus 10. - 20:04:05
+1
Gondoltam, hogy a pénz az Úr.  Ha valakinek akkora ingatlana van, ahová 3 db kezelő kell, az kb. 15 éves rendszer esetén, ne egy használt beszerzésében gondolkodjon.  Szerintem. De adott a J...gás, ott mindig van eladó Esprit. Ha meg Valaki mint vagyonvédelmi szakember, még mindig a használt óvszert akarja vulkanizálni, arra no comment.  De ha mondjuk Piri néni lerokkant és kicsi a pénz, akkor szerintem nagyon sok ingyen riasztót kapnál. Úgyhogy engem nem győztél meg. A privátot meg ez ügyben szerintem ne erőltesd. Mellesleg, van felesleges Inim és Matrix központom is, ócsó pénzért. ;D
De azért további jókat kívánok, a szakmai területen.
(Azért az a Paraszt úr megszólítás, még priviben is erős. Ismerve Lacit, ilyet nem kamuzna.)
előzmény: RR-13 #39

Nem elérhető RR-13

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Eladó cuccok
#45 2019. Augusztus 10. - 19:19:32
0
Továbbra is köszönettel várom, ha van még valakinek ESPRIT 738+ panelje eladó.  :)

(nem szeretnék reagálni a kedves L. hsz-ére, de én nem sértegettem egyáltalán, de ő viszont láthatóan szándékosan próbál lejáratni!)

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Eladó cuccok
#44 2019. Augusztus 10. - 19:10:41
0
nem lennék köteles a privátban elkövetett sértegetéseit elnézni.. de amúgy komolyan az ember segíteni akar neki aztán ámokfut.

előzmény: eXtra #42

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Eladó cuccok
#43 2019. Augusztus 10. - 19:08:55
0
nekem még egész mást írt privátban de ugye a levéltet.. titok ugye az nem engedi hogy  8)
előzmény: mountainman #38

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Eladó cuccok
#42 2019. Augusztus 10. - 19:08:42
+1
Legyetek szívesek befejezni ezt a cicaharcot! Köszi  8)

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Eladó cuccok
#41 2019. Augusztus 10. - 19:08:14
0



előzmény: mountainman #38

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Eladó cuccok
#40 2019. Augusztus 10. - 19:06:34
+1
nagyon tisztában vagy a joggal, akkor azt is tudd, hogy a vagyonvédelmi tevékenység engedélyhez kötött vizsga és tanfolyam szükséges, rendőrhatósági bejelentés, és engedély.
Ha ilyeneket tudsz mutatni akkor nyivákolj addig meg csendet ez itt egy SZAKMAI fórum, ahol amatőr hőzöngőknek nincs helye
előzmény: RR-13 #37

Nem elérhető RR-13

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Eladó cuccok
#39 2019. Augusztus 10. - 19:05:51
0
Köszönöm a hsz-t.  :)
Azért kellene 738+ os panel, mert 3db kezelő is fel van rakva, és az ESPRIT 738+ volt benn évekig, amivel kompatibilisek a kezelők.
Sajnos nemrégen kiment a panelen pár M4 SMD dióda, amit még nem "javítottak ki" megfelelően..., és lehet már nem is fognak...
Tehát a kezelők kihasználása miatt, és a megfelelő zónaszám miatt szükség lenne 738-asra, mivel minden jól működik, és a kezelők is jó állapotúak, ezért feleslegesnek érzem lecserélni az egész rendszert még.  :-[
Köszönöm, ha tud adni, és egyáltalán nem várom, hogy ingyen.  :)
előzmény: mountainman #38

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!