Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 162300 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Írd Kínai karakterekkel a jelszavad arra biztos nem számítanak  8)
előzmény: vg #343

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Hmm. Azért az én rögzítőmbe továbbra is napi 10-12x próbálnak belépni Kínából. Azért ha van 1 millió kombináció, az is lefut egy idő után.....
Pedig nem 80-as porton van, stb....
előzmény: BalintR #342

BalintR

  • Vendég
Nem kell portot szkennelni, minden bejövő át van irányítva egy belső IP-re, már csak a szoftvert kell eltalálni...

Gondoltam rávilágítanék arra, hogy még az IP ismeretében se olyan egyszerű benézni valakinek a rendszerébe, mint azt a cikkíró szeretné elhitetni. Azokban a képekben van azért meló rendesen.
Az meg egyenesen hülye, aki pl. a hálószobába IP kamerát telepít, és a képeket meg kiküldi a világhálóra! Mit akar az ilyen? Vagy szándékos, hogy minden egetverő akcióját lássa a világ, de akkor egyértelmű, hogy nyílt. Vagy az asszony félredug a postással és arra kíváncsi, de se így, se úgy nem normális...

Szerintem.
előzmény: vg #341

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Hát lusta vagyok végig scan-elni a portjaidat, de 445 körül van valami RTSP portod nyitva, a többi gyárit még megnéztem, azokat eltérítetted vhová és GO TO1 :P
előzmény: BalintR #339

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Nem rossz, innen is látszik hogy sok villanyszerelő telepít kamerákat akik nem változtatnak kódot és semmi mást sem a rögzítőkben... :o 402 rendszer az országból, az elég számottevő mennyiség... :'(
előzmény: samli #337


Na pont erről írtam a kontárok topicba...  8)

BalintR

  • Vendég
Gyári kódok vannak a rögzítőmön, ez az IP címem 89.132.45.40, megnézné valaki a kameraképeimet?
 :D


Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Nem rossz, innen is látszik hogy sok villanyszerelő telepít kamerákat akik nem változtatnak kódot és semmi mást sem a rögzítőkben... :o 402 rendszer az országból, az elég számottevő mennyiség... :'(
előzmény: samli #337

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!