Tűz- és behatolásjelzés > Egyéb

nővérhívó

<< < (2/3) > >>

vlezlee:
Kérdés, hogy mi volt pontosan a feladat. Szerintem erre (és nővérhívóra) nem épp ez a legoptimálisabb megoldás, bár működhet...előzmény: SLC #8

bolyt:
Hogyan csináltad hogy kijelezze mikor melyik pánikgombot nyomták meg?előzmény: SLC #8

SLC:
BV intézetbe nemrég került
EVO + RTX3-k és pánik gomb. Simán jól működik :-)
PGM-ről meg megy fényjelzés plusszban.

De a solinfot kft szolnokon forgalmaz rádiós nővér / pincérhívót

Lacy:
szerintem nem  jó megoldás a kezelő.. a ledek égve maradnak és ha új jelzés jön, akkor az rögtön látszik, hogy új hívás jött pluszban, a taszton ez nem látszik és ha scrolloz az idő.
A led az azonnali
És a törlése is sokkal egyszerűbb, pl egy rövid kód 4x2 vagy akármi törli, míg egy memóriába tett riasztó jel szintén nem egyértelmű az ott dolgozó többnyire em műszaki diplomás személyzetnek :) előzmény: kero #6

kero:
Én is hasonlóra gondoltam, de nem REM 1-ekkel, hanem rádiós nyitásérzékelőkkel, a bemenetüket nyomógombbal megvezérelve. Egy szobába elég egy, ha kiforrasztod a reed-et akkor két nyomógombbal két külön csatornaként működik (a kórházakban általában az ágy fölött van széles kábelcsati, abban akár összekábelezheted a két nyomógombot meg az adót.
És akkor nem kellenek a PGM modulok sem, mert a kezelő kiírja, hogy melyik zónáról jött a hívás (szoba/ágyszám beprogramozható.)előzmény: Lacy #4

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése