Tűz- és behatolásjelzés > Egyéb

Meta System M750/1 autóriasztó

(1/4) > >>

handras:
Ezt én  is sejtettem! De, ez esetben egy tíz éves autóról beszélgetünk, szerencsére nem a tolvajok kedvence típus.
Egyébként a prompt probléma megoldódott tényleg csak el volt programozódva. Jól felírtam a programozási lépéseket, ha kell valakinek. :-)
Ha végképp beadja a kulcsot, kidobom a fenébe. :-)előzmény: SLC #19

SLC:
Az index villogás számolgatósakban általában van egy biztonsági funkció, de a legtöbb simán átverhető = kikapcsolható.

Eleve az autók gyári elektromos rendszeréről a neten beszerezhető minden infó sajnos.
Saját tapasztalat: Szakszervíznek a Mo-i importőr nemadott ki megfelelő elektronikai infót, mivel bizalmas, de egy vidéki szerelő laptoppal + fél perc simán orvosolt a problémát amit a szervíz nem tudott  >:(

handras:
Köszi! :-)
Gondolom ez is beázott. Nem is értem, hogy gondolják az olaszok ezt a kompakt dolgot.

Egyetlen dolog tetszene benne, hogy nem igényel extra távirányítót. (Persze ez csökkenti a biztonságot tudom).

Viszont minden a motorrérbe van kábelezve. Az biztos, hogy én télen szét nem szedem az utcán az autót! :-) előzmény: SLC #16

topi:
Hasonló csodakütyü mint a Patrol  Llne,azonos szopatási faktorral.előzmény: SLC #16

SLC:
A META autó risztó családhoz volt szerencsém  ;D Olaszország gyöngyszeme  >:( Hajlamos magától elprogramozódni mindegyik, távirányítókat elfelejt, motortérben sziránába épített központ beázik stb.
A 870 szériából sikerült 2évig több száz darabot beszerelni  :(

Dobd ki a pics**ba és szeelj be Amaxot vagy Enforcert (ugyanaz, csak de és du műszak gyártja)
Majd szétnézek, mert szerintem akad neked való a spajzban

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése