Szerző Téma: IP kaputelefonok  (Megtekintve 22354 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IP kaputelefonok
#7 2018. Augusztus 24. - 13:20:56
0
Szia!

Pontosan melyik típus?
előzmény: BCsabi80 #6

Nem elérhető BCsabi80

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 17
Re:IP kaputelefonok
#6 2018. Augusztus 24. - 12:14:01
0
Sziasztok!

Hikvision IP kaputelefon/Hik-Connect program: Nálatok becsengetés esetén működik megbízhatóan a Push üzenet?

Egy ügyfélnél telepítettem, és a beüzemelés után pár napig jó volt. Most rá lehet nézni a kültéri egységre, viszont ha valaki becsenget a mobil nem jelez. Beállítások átnézése, reset, másik telefon, egyeztetés a riel supporttal megvolt. Elvileg minden jól be van állítva, de mégsem jó.

Valakinek ötlet?


Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:IP kaputelefonok
#5 2018. Február 25. - 10:50:56
0
Nem valószínű, hogy van. Sajnos ezek a globalos cuccok ilyenek, nem véletleül gyanúsan olcsóbbak, mint a többi.
előzmény: Eszli #4

Nem elérhető Eszli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:IP kaputelefonok
#4 2018. Február 25. - 09:49:20
0
Sziasztok,
remélem olvassa még valaki a topikot. (nem szeretnék újat indítani egy ilyen kérdésért)
van egy Global CT568W Wifi https://edigital.hu/kaputelefon/global-ct568w-wifi-kaputelefon-p444241  kaputelefonom és nem igen vagyok elégedett azzal az alkalmazással amit gyárilag kínál hozzá (SafeSmart)  van arra esély hogy egy másik appal is kompatibilis legyen ha igen melyikkel?

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:IP kaputelefonok
#3 2016. Július 28. - 22:20:55
0
Én is pont ma botlottam bele IP kaputelefonba a neten. Jó megoldásnak tűnik, engem is érdekelnének a tapasztalatok.
előzmény: eXtra #2

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IP kaputelefonok
#2 2016. Július 28. - 18:46:09
+1
"A rendszerhez a dedikált kültéri kameraegységeken túl, bármilyen Hikvision  IP-alapú kamera  betallózható a hálózatról. Sőt, akár analóg, Turbo HD rögzítő bármely csatornája is."


Végre gondoltak a régebbi rendszerek integrálhatóságára is... ::halas::

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
IP kaputelefonok
#1 2016. Július 28. - 18:11:38
0
NVR/DVR mellé milyen IP kaputelefont érdemes szerelni? A nagykereknél hikvision és dahua kaputelefonokat is látok, de élőben még nem találkoztam velük, ezért szívesen olvasnék tapasztalatokat róluk... :)


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!